• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » «ژنرال‌های ۱۳ ساله» برای حضور در جشنواره‌ها عجله ندارد
  کد خبر : 1893235

  «ژنرال‌های ۱۳ ساله» برای حضور در جشنواره‌ها عجله ندارد

  «ژنرال‌های ۱۳ ساله» برای حضور در جشنواره‌ها عجله نداردReviewed by Iranvij-2 on Aug 12Rating: محمد جعفری، کارگردان سینما و مستند ساز  در خصوص جدیدترین فعالیت خود گفت: حدود ۲۰ درصد از فیلمبرداری مستندی با نام «ژنراال‌های ۱۳ ساله» را انجام داده و مشغول کار روی این اثر هستیم. وی اظهار داشت: «ژنرال‌های ۱۳ ساله» که…

  «ژنرال‌های ۱۳ ساله» برای حضور در جشنواره‌ها عجله نداردReviewed by Iranvij-2 on Aug 12Rating:

  ۱۱۲

  محمد جعفری، کارگردان سینما و مستند ساز  در خصوص جدیدترین فعالیت خود گفت: حدود ۲۰ درصد از فیلمبرداری مستندی با نام «ژنراال‌های ۱۳ ساله» را انجام داده و مشغول کار روی این اثر هستیم.

  وی اظهار داشت: «ژنرال‌های ۱۳ ساله» که برای تصویربرداری آن به نقاط مختلفی از ایران مانند کرمان، کاشان و شهرهای دیگر رفتیم در رابطه با نوجوان‌های زمان جنگ ایران و عراق است که با اشتیاق شناسنامه‌های خود را دستکاری کردند و کارهای مشابه اینچنینی را برای رفتن به جبهه انجام می‌دادند.

  جعفری افزود: در این مستند به سراغ نوجوان‌هایی رفتیم که هم‌اکنون زنده هستند و به حیات خود ادامه می‌دهند، ما از آنها می‌خواهیم که اشتیاق خود در زمان جنگ تحمیلی و قضاوت‌هایی که الان از آن رویداد می‌کنند را در قالب مصاحبه بگویند.

  وی ادامه داد: همچنین از مصاحبه شوندگان پرسیدیم گذر زمان چه تاثیری روی آنها گذاشته و هم اکنون تا چه حد میراث‌دار آن زمان هستند.

  این کارگردان عنوان کرد: برای ساخت این اثر که پژوهش، تهیه کنندگی و کارگردانی آن را انجام داده‌ام، عجله‌ای نداریم چون بسیاری از آنها ناشناخته هستند و در دورترین نقاط ایران قرار دارند که برای دسترسی نیاز به زمان داریم. از همه مهمتر ارزش کار این افراد مقوله‌ای نیست که به راحتی بتوان از کنارش گذشت.

  جعفری اضافه کرد: فکر می‌کنم کمتر در بخش مستند به این موضوع پرداخته شده باشد و غالبا شتاب‌زده عمل کرده‌اند، اما ما عجله‌ای برای ساخت و حضور در جشنواره نداریم و هدف اصلی ما ساخت اثری در خور این افراد تاثیرگذار خواهد بود.

  این کارگردان در خصوص راوی و برخی دیگر از عوامل «ژنرال های ۱۳ ساله» خاطرنشان کرد: برای این اثر نیاز به راوی داریم اما شخص آن هنوز مشخص نیست و آن را با دیگر عوامل سازنده در آینده اعلام خواهیم کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.