• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » ایران ۳ ـ کوبا صفر؛ بازگشت آرامش به اردوی آسمانخراش ها
  کد خبر : 1893039

  اولین برد تاریخ والیبال در المپیک

  ایران ۳ ـ کوبا صفر؛ بازگشت آرامش به اردوی آسمانخراش ها

  ایران ۳ ـ کوبا صفر؛ بازگشت آرامش به اردوی آسمانخراش هاReviewed by Iranvij-1 on Aug 11Rating: تیم والیبال ایران با یک نمایش مطمئن در ۳ ست پیاپی تیم کم تجربه والیبال کوبا را شکست داد. اولین برد تاریخ والیبال ایران در المپیک با برد ۳ بر صفر مقابل کوبا اتفاق افتادی، پیروزی که در بازی…

  ایران ۳ ـ کوبا صفر؛ بازگشت آرامش به اردوی آسمانخراش هاReviewed by Iranvij-1 on Aug 11Rating:

  تیم والیبال ایران با یک نمایش مطمئن در ۳ ست پیاپی تیم کم تجربه والیبال کوبا را شکست داد.

  ۶۲

  اولین برد تاریخ والیبال ایران در المپیک با برد ۳ بر صفر مقابل کوبا اتفاق افتادی، پیروزی که در بازی قبل مقابل لهستان هم تیم تا مرز آن رفت اما چشیدن طعم آن به این بازی موکول شد. تیم جوان و قد بلند کوبا روز بسیار خوبی داشت و بارها ایران را آزار داد اما اعتماد به نفس شاگردان لوزانو بعد از بازی مقابل لهستان بسیار بالا رفته است و حالا که می دانند این برد آنها را به مرحله بعد خواهد فرستاد کمتر اشتباه کردند.
  لوزانو این بار ترکیب پر انتقاد خود را به زمین نفرستاد تا سعید معروف، شهرام محمودی، محمد موسوی، عادل غلامی، میلاد عبادی پور، فرهاد قائمی و مهدی مرندی شروع کنندگان بازی باشند. نقطه تمایز کوبا نسبت به سایر تیم های المپیکی فیزیک آنها است که ایرانی ها را هم بسیار آزار داد اما بازی نه چندان مدرن کوبا فورا شناسایی شد و راه برد را پیدا کردند.

  محمد موسوی و عادل غلامی دو دفاع وسط ایران ستاره های بازی بودند و با توجه به پاس های نه چندان پرسرعت آنها و قابل شناسایی بودن پاس های پاسور دو دفاع وسط کار مهمی داشتند که به خوبی از پس آن بر آمدند. موسوی در اسپک هم عالی بود و در از طرف دیگر عادل غلامی سرویس هایی فوق العاده می زد.

  شهرام محمودی با ۱۶ امتیاز بهترین عملکرد را در بین امتیازآوران ایران داشت و سید محمد موسوی هم با ۱۱ امتیاز در دیگر بازیکن موثر بود. در زمین کوبا منطقه ۲ این تیم نقطه قوت آنها بود جایی که آنخل لوپز فوق العاده ظاهر شد. او بدون کمک از پشت خط بار حمله تیم را به دوش می کشید اما فورا شناسایی و مهار شد اما با این حال ۱۵ امتیاز برای تیم خود گرفت.

  ایران با این پیروزی شانس خود را برای صعود به دور بعد یک بار دیگر زنده کرد تا در دیداری مهم روز شنبه از ساعت ۱۷ به مصاف مصر برود. برنده آن دیدار را تقریبا می توان تیم صعود کننده به مرحله بعد نامید.

  ۶۳

  ۶۴

  منبع : ورزش سه

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.