• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » سینمای ما در نمایش حداقل استانداردهای دنیا را دارند
  کد خبر : 1892906

  سینمای ما در نمایش حداقل استانداردهای دنیا را دارند

  سینمای ما در نمایش حداقل استانداردهای دنیا را دارندReviewed by Iranvij-2 on Aug 11Rating:   در خصوص ساخت فیلم‌های سه بعدی در سینمای ایران گفت: فکر می‌کنم اول باید زیرساخت تولید فیلم‌های سه بعدی را فراهم کنیم در صورتی که هم اکنون نیز سینماهای ما با فرمت E پخش می‌کنند. ما و شاید هند چنین…

  سینمای ما در نمایش حداقل استانداردهای دنیا را دارندReviewed by Iranvij-2 on Aug 11Rating:

  ۵

   

  در خصوص ساخت فیلم‌های سه بعدی در سینمای ایران گفت: فکر می‌کنم اول باید زیرساخت تولید فیلم‌های سه بعدی را فراهم کنیم در صورتی که هم اکنون نیز سینماهای ما با فرمت E پخش می‌کنند. ما و شاید هند چنین فرمتی را پخش می‌کنیم یعنی حتی حداقل استانداردهای دنیا را نداریم.

  این تهیه کننده اظهار داشت: هم اکنون سینمای ما در مقاطع پایین‌تر از سینمای سه بعدی قرار گرفته زیرا هنوز در مرحله نمایش، فیلم را بی‌رنگ و کم کیفیت اکران می‌کند و برای رسیدن به مراحل بالاتر نیازمند تأمین زیرساخت‌های لازم هستیم.

  وی تصریح کرد: هم اکنون ما مشکل سالن داریم و طبیعتا این مشکل در زمان نمایش فیلم‌های سه بعدی بیش از پیش خودش را نشان می‌‎دهد بنابراین نمایش این فرمت فیلم‌ها در کشور ما نیازمند صرف بودجه دولتی و پول‌های بادآورده‌ای است که بتوان با آن دست به آزمون و خطا زد و مسیر صحیح را پیدا کرد.

  پروین حسینی خاطر نشان کرد: به نظر من در صورت فراهم شدن شرایط لازم برای پخش سینمای سه بعدی، این فیلم‌ها مخاطبان خود را در کشور ما خواهند داشت.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.