• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » ممنوعیت تردد کامیون درهراز/مرزن آباد به سمت کرج فردا یکطرفه است
  کد خبر : 1892843

  ممنوعیت تردد کامیون درهراز/مرزن آباد به سمت کرج فردا یکطرفه است

  ممنوعیت تردد کامیون درهراز/مرزن آباد به سمت کرج فردا یکطرفه استReviewed by Iranvij-1 on Aug 11Rating: به گزارش پلیس راهور ناجا، تردد خودروها از مرزن آباد به سمت کرج، از ساعت ۱۸ روز جمعه تا بامداد شنبه یک طرفه است. محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات آخر هفته از سوی پلیس راهور ناجا اعلام شد. بنابراین گزارش، تردد…

  ممنوعیت تردد کامیون درهراز/مرزن آباد به سمت کرج فردا یکطرفه استReviewed by Iranvij-1 on Aug 11Rating:

  به گزارش پلیس راهور ناجا، تردد خودروها از مرزن آباد به سمت کرج، از ساعت ۱۸ روز جمعه تا بامداد شنبه یک طرفه است.

  ۳۶
  محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات آخر هفته از سوی پلیس راهور ناجا اعلام شد.

  بنابراین گزارش، تردد موتور سیکلت از ساعت ١٢ چهار شنبه ٢٠ مرداد تاساعت ۶ صبح روز شنبه ٢٣ مرداد از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس، ممنوع است.

  تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس کماکان ممنوع است. همچنین در این محور تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ١۵روز جمعه ٢٢ مرداد تا ساعت ٢۴ بامداد روز شنبه ٢٣ مرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

  با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ١٨روز جمعه ٢٢ مرداد تا ٢۴ بامداد شنبه مورخ ٢٣ مرداد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

  در محور هراز نیز تردد کلیه تریلرها ازمحور هرازکماکان ممنوع است. تردد کلیه کامیونها وکامیونت ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ٨ تا ٢۴ روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ( ٢٠، ٢١ و ٢٢ مرداد) محور هراز ممنوع است.

  در محور فیروزکوه نیز تردد کلیه تریلر ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ٨ تا ٢۴ روزهای چهارشنبه و جمعه ( ٢٠ و ٢٢ مرداد) از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

  منبع : مهر

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.