• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » نفرین دزدی پراید یک سارق را به کشتن داد
  کد خبر : 1892840

  نفرین دزدی پراید یک سارق را به کشتن داد

  نفرین دزدی پراید یک سارق را به کشتن دادReviewed by Iranvij-1 on Aug 11Rating: ۳۰ دی ماه سال گذشته ساعت ۲ بامداد، مأموران کلانتری ۱۱۷ جوادیه پس از برقراری تماس با محسن مدیرروستا، بازپرس کشیک وقت تهران، خبر از کشته شدن یک سارق در حوزه استحفاظی خود دادند. پس از این بود که بازپرس ویژه…

  نفرین دزدی پراید یک سارق را به کشتن دادReviewed by Iranvij-1 on Aug 11Rating:

  ۳۰ دی ماه سال گذشته ساعت ۲ بامداد، مأموران کلانتری ۱۱۷ جوادیه پس از برقراری تماس با محسن مدیرروستا، بازپرس کشیک وقت تهران، خبر از کشته شدن یک سارق در حوزه استحفاظی خود دادند.

  ۳۵
  پس از این بود که بازپرس ویژه پایتخت به همراه کارآگاهان جنایی به صحنه تصادفی مرگبار اعزام شدند. بر اساس اظهارات یکی از افسران، مأموران کلانتری ۱۹۰ مجیدیه در حال گشت‌زنی در منطقه استحفاظی خود بودند که به یک پراید سفید رنگ با ۳ سرنشین مشکوک می‌شوند. پس از استعلام پلاک این ماشین مشخص می‌شود سرقت این پراید توسط صاحب آن به نیروی انتظامی اعلام شده است. بنابراین به سرنشینان این پراید سفید رنگ دستور ایست داده می‌شود که پس از این سریعا ماشین حرکت می‌کند و با سرعت تمام از محل دور می‌شود.
  در نتیجه تعقیب و گریز پلیسی در خیابان‌های پایتخت ماشین به بزرگراه امام علی وارد می‌شود و از آن طریق به خیابان فدائیان اسلام می‌رسد که جلوی بیمارستان مهدیه در حالیکه سارق قصد دور زدن داشت، مأموران انتظامی به سمت پراید شلیک می‌کنند و گلوله‌ای نیز در این بینابین به راننده پراید اصابت می‌کند اما در همین حین پراید سرقتی بر اثر انحراف از مسیر واژگون می‌شود و به سمت دو درخت می‌رود که در نتیجه تصادم با درخت، خودرو از حرکت می‌ایستد.
  مأموران کلانتری خودرو را محاصره می‌کنند و پس از بررسی خودرو متوجه می‌شوند راننده که از ناحیه زیر سینه هدف اصابت گلوله نیز قرار گرفته است جان خود را از دست داده و ۲ سرنشین دیگر فرار می‌کنند. در ادامه بررسی‌های پلیس، یکی از سرنشینان که زیر یک خودرو پنهان شده بود، شناسایی و به علت صدمات ناشی از واژگونی خودرو به بیمارستان منتقل می‌شود و فرد دیگر نیز پس از مدت چند هفته بالاخره در مخفیگاه خود شناسایی و دستگیر می‌شود.
  در نهایت پس از گذشت چند ماه از بررسی‌های صورت گرفته در این پرونده، بالاخره با تلاش‌های بازپرس ، در مورد سرقت خودروی پراید سفید رنگ که در این حادثه صدمات زیادی به آن وارد شده بود، کیفرخواست صادر شد و پرونده با صدور رأی سرقت برای هر سه سرنشین خودرو، که یکی از آنها در وقت تعقیب و گریز جان خود را از دست داد، به دادگاه کیفری استان فرستاده شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.