• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » اسکان ۷۰۰ هزار نفر از راهپیمایان اربعین حسینی توسط ستاد بازسازی عتبات
  کد خبر : 1892796

  رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خبر داد

  اسکان ۷۰۰ هزار نفر از راهپیمایان اربعین حسینی توسط ستاد بازسازی عتبات

  اسکان ۷۰۰ هزار نفر از راهپیمایان اربعین حسینی توسط ستاد بازسازی عتباتReviewed by Iranvij-1 on Aug 11Rating: رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: سال گذشته ۳۵۰ هزار نفر از راهپیمایان اربعین حسینی را اسکان دادیم و امسال تلاش داریم این میزان را به ۷۰۰ هزار نفر برسانیم. حسن پلارک گفت: مسئولیت کمیته مشارکت مردمی، اسکان…

  اسکان ۷۰۰ هزار نفر از راهپیمایان اربعین حسینی توسط ستاد بازسازی عتباتReviewed by Iranvij-1 on Aug 11Rating:

  رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: سال گذشته ۳۵۰ هزار نفر از راهپیمایان اربعین حسینی را اسکان دادیم و امسال تلاش داریم این میزان را به ۷۰۰ هزار نفر برسانیم.

  ۲۳
  حسن پلارک گفت: مسئولیت کمیته مشارکت مردمی، اسکان و تغذیه راهپیمایان اربعین حسینی بر عهده ستاد بازسازی عتبات عالیات است که کار خود را آغاز کرده است.

  وی ادامه داد: تلاش داریم ظرفیت پذیرش زائران را امسال دو برابر کنیم و دو برنامه جدیدی که قرار است، انجام شود این است که تدابیر اسکان زائران سازماندهی استانی شده است و استانداران در هر استانی از طرف وزارت کشور مسئول شدند که سهمیه محل اسکانی که برایشان در نظر گرفته شده است را در عتبات و در مرزهای ورودی و مسیرهای داخلی کشور ایجاد کنند.

  رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات افزود: اتفاق دوم این است که با تدبیر دوستان عراقی، تلاش داریم ظرفیت پذیرش در سامرا و کاظمین را اضافه کنیم؛ به گونه‌ای که بتوانیم زائران را در این ایام به گونه‌ای تقسیم کنیم که در سامرا و کاظمین هم بیتوته داشته باشند.

  پلارک اظهار داشت: سال گذشته برای اسکان ۳۵۰ هزار نفر ظرفیت ایجاد کرده بودیم که بنا داریم امسال این تعداد را به ۷۰۰ هزار نفر برسانیم.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.