• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » دستگیری باند سارقان زورگیر به سرکردگی یک پسر نوجوان
  کد خبر : 1892728

  دستگیری باند سارقان زورگیر به سرکردگی یک پسر نوجوان

  دستگیری باند سارقان زورگیر به سرکردگی یک پسر نوجوانReviewed by Iranvij-1 on Aug 11Rating: باند سارقان حرفه‌ای و زورگیر که با استفاده از موتورسیکلتهای تندرو و سلاح سرد تلفن همراه سرقت می‌کردند و سرکرده آنها پسر نوجوانی بود، دستگیر شدند.  حسب اطلاعات به دست آمده از جانب گشتهای نامحسوس نیروی انتظامی مبنی بر فعالیت یک…

  دستگیری باند سارقان زورگیر به سرکردگی یک پسر نوجوانReviewed by Iranvij-1 on Aug 11Rating:

  باند سارقان حرفه‌ای و زورگیر که با استفاده از موتورسیکلتهای تندرو و سلاح سرد تلفن همراه سرقت می‌کردند و سرکرده آنها پسر نوجوانی بود، دستگیر شدند.

  ۶

   حسب اطلاعات به دست آمده از جانب گشتهای نامحسوس نیروی انتظامی مبنی بر فعالیت یک باند سرقت در سطح شهر تهران، یازدهم مرداد سال جاری طرح دستگیری ۶ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار که با استفاده از موتورسیکلتهای تندرو و تقویت شده، سلاح سرد و قداره اقدام به کیف‌قاپی و سرقت تلفن همراه می‌کردند، به اجرا درآمد، این سارقان از شیوه‌های مختلف از جمله زورگیری اقدام به سرقت می‌کردند و پس از سرقت نیز اموال مسروقه را به قیمت غیر واقعی و پایین‌تر از ارزش آنها می‌فروختند.

  این سارقان که در سرقتهای خود باعث ایجاد رعب و وحشت شده بودند، پیش از ظهر دیروز به دادسرای ناحیه ۳۴ تهران منتقل شدند، نکته قابل توجه در این پرونده این بود که دو نفر از اعضای این باند زیر ۱۸ سال سن داشتند و از اتباع افغانستانی بودند؛ همچنین یکی از این متهمان زیر ۱۸ سال سرکردگی باند سرقت را بر عهده داشت.

  عمده سرقتها از زنان و مردان جوان صورت گرفته و اموال سرقتی نیز به قیمت یک سوم ارزش واقعی آنها در میدان شوش به مالخرها به فروش رسیده بود.

  علی وسیله ایرد موسی؛ بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۳۴ پس از دریافت اظهارات متهمان، پرونده دو متهم زیر ۱۸ سال را برای ادامه تحقیقات در اختیار دادسرای اطفال و سایر متهمان را در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار داد.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.