• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » احمدی: در المپیک کسی دلش به کمبود امکانات شما نمی‌سوزد
  کد خبر : 1892682

  احمدی: در المپیک کسی دلش به کمبود امکانات شما نمی‌سوزد

  احمدی: در المپیک کسی دلش به کمبود امکانات شما نمی‌سوزدReviewed by Iranvij-2 on Aug 11Rating:    به گزارش ایران ویج :الهه احمدی گفت، مسابقه المپیک را از دست ندهند. مسابقه مقدماتی خیلی سخت تر از مرحله فینال بود چرا که از ۵۴ شرکت کننده باید در جمع ۸ نفر قرار می‌گرفتم. در عرض ۴۵ دقیقه…

  احمدی: در المپیک کسی دلش به کمبود امکانات شما نمی‌سوزدReviewed by Iranvij-2 on Aug 11Rating:

  ۱۷۵

   

   به گزارش ایران ویج :الهه احمدی گفت، مسابقه المپیک را از دست ندهند. مسابقه مقدماتی خیلی سخت تر از مرحله فینال بود چرا که از ۵۴ شرکت کننده باید در جمع ۸ نفر قرار می‌گرفتم. در عرض ۴۵ دقیقه که ۴۰ تیر زدم، خیلی سخت گذشت، اما توانستم رکورد قابل قبولی را بزنم. در فینال هم در تیر ۱۱ و ۱۲ با اختلاف چند دهم از قهرمان المپیک شکست خوردم. مقام ششمی برای یک خانم ورزشکار واقعا خوب است، اما برای من نه. البته خدا را شکر می‌کنم که همین حداقل را هم به من داد. باید بگویم برای سکو آمده بودم.

  وی در مورد اینکه المپیک این دوره با لندن چه تفاوتی داشت، گفت: المپیک نامش مشخص است. در تیراندازی ۱۰ متر تنها سه مدال توزیع می‌شود و باید با ۵۴ ورزشکار رقابت کنید. مسئله‌ای هم که رشته ما دارد این است که فقط یک مسابقه مقدماتی و یک مسابقه فینال برگزار می‌شود. باید در همان لحظه شلیک تیر بهترین عملکرد را داشته باشیم، چون دیگر رده بندی و شانس مجدد وجود ندارد. هر المپیک سخت تر از دوره قبل است، چون تعداد ورزشکاران حرفه‌ای بیشتر می‌شود.

  ملی پوش المپیکی تیراندازی در مورد برنامه‌های آینده خود عنوان کرد: باید پس از بازگشت به ایران برنامه ریزی کنم. در حین خستگی و به صورت احساسی نباید تصمیم بگیرم و همچنان به آینده ورزشی‌ام امیدوار هستم.

  احمدی در مورد حاشیه‌های به وجود آمده و نبود فشنگ پیش از المپیک اظهار داشت: همه این مسائل باعث شد انرژی‌ای که باید برای تمرین و المپیک و این جور مسائل بگذارم، صرف حل مسائل و درگیری با آنها شود. مشکلات وجود داشت و من و کسی دیگر هم نمی‌توانست کاری بکند. المپیک صحنه رقابت ورزشکاران است و آنجا کسی با مشکلات کاری ندارد و نمی‌گوید که الهه احمدی مشکل داشته، دو امتیاز به او بدهیم. البته نباید این را فراموش کنیم که غیرت و تعصبی که در من و دوستان من وجود داشت، خیلی فراتر از این حرف‌ها است و به خاطر همین فقط تمرین و سکوت کردیم.

  ملی پوش تیراندازی گفت: مه لقا جام بزرگ و نجمه خدمتی شانس‌شان در تفنگ سه وضعیت بیشتر از ۱۰ متر است. با تمرینات چند ماه گذشته خیلی قوی شده‌اند و امیدوارم مسابقه خود را با موفقیت و کسب مدال پشت سر بگذارند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.