• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » زمان اعطای تسهیلات به ودیعه گذاران عمره
  کد خبر : 1892396

  زمان اعطای تسهیلات به ودیعه گذاران عمره

  زمان اعطای تسهیلات به ودیعه گذاران عمرهReviewed by Iranvij-1 on Aug 10Rating: رئیس سازمان حج و زیارت گفت: بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که با بانک ملت منعقد کردیم اعطای تسهیلات یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی به ودیعه گذاران عمره بدون نیاز به داشتن ضامن از ابتدای شهریور ماه آغاز می‌شود. سعید اوحدی گفت: دیروز تفاهم‌نامه…

  زمان اعطای تسهیلات به ودیعه گذاران عمرهReviewed by Iranvij-1 on Aug 10Rating:

  رئیس سازمان حج و زیارت گفت: بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که با بانک ملت منعقد کردیم اعطای تسهیلات یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی به ودیعه گذاران عمره بدون نیاز به داشتن ضامن از ابتدای شهریور ماه آغاز می‌شود.

  ۴۶

  سعید اوحدی گفت: دیروز تفاهم‌نامه امضا شد و بر اساس این تفاهم نامه کلیه زائران ودیعه گذار در بانک ملت می‌توانند در قبال ودیعه خود که ودیعه آنها ثابت بماند و اولویت آنها هم ثابت بماند از یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تسهیلات با شرایط بسیار آسان استفاده کنند.
  وی ادامه داد: برای دریافت این تسهیلات نیازی به ضامن وجود ندارد و افرادیکه قصد سفر داشته باشند می‌توانند بر روی سایت سازمان حج و زیارت ثبت نام کنند گزینه تسهیلات را انتخاب کنند و مستقیم به شبکه بانکی، بانک ملت متصل شوند و با دریافت به نزدیک‌ترین شعبه بانک ملت از تسهیلات استفاده کنند.
  رئیس سازمان حج و زیارت افزود: در مجموع ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر ودیعه گذار عمره در بانک ملت داریم که با توجه به اعلام بانک ملت، افراد ودیعه گذار در صورتیکه افراد تحت تکفل داشته باشند می‌توانند برای آنها هم از این تسهیلات استفاده کنند و با این شرایط به نظر می‌رسد یک جامعه ۴ میلیون نفری می‌توانند از این تسهیلات سفر به عتبات استفاده کنند.
  اوحدی خاطرنشان کرد: سود تسهیلات سود مصوب بانک مرکزی است اما این سود از سودی که به ودیعه افراد تعلق می‌گیرد کمتر است و تسهیلات با سود ۱۸ درصد اعطا می‌شود.
  وی تصریح کرد: اعطای تسهیلات به عمره گذاران برای اولین بار انجام شد و پیش از این تسهیلات قرض الحسنه برای سفر عتبات دانشجویی و دانش آموزی اعطا می‌شد که همچنان به قوت خود باقی است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.