• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » مهلت ثبت‌نام «بیمه تکمیلی خبرنگاران» تمدید شد
  کد خبر : 1892306

  مهلت ثبت‌نام «بیمه تکمیلی خبرنگاران» تمدید شد

  مهلت ثبت‌نام «بیمه تکمیلی خبرنگاران» تمدید شدReviewed by Iranvij-1 on Aug 10Rating: معاون صندوق اعتباری هنر گفت: با توجه به اینکه هنوز بسیاری از روزنامه‌نگاران و خبرنگاران به‌دلیل زمان‌بر بودن ثبت‌نام و تایید شدن در «سامانه جامع خبرنگاران» نتوانسته‌اند برای بیمه تکمیلی ثبت‌نام کنند, مهلت ثبت‌نام بیمه تکمیلی خبرنگاران تمدید شد.  کیومرث شریفی درباره آخرین…

  مهلت ثبت‌نام «بیمه تکمیلی خبرنگاران» تمدید شدReviewed by Iranvij-1 on Aug 10Rating:

  معاون صندوق اعتباری هنر گفت: با توجه به اینکه هنوز بسیاری از روزنامه‌نگاران و خبرنگاران به‌دلیل زمان‌بر بودن ثبت‌نام و تایید شدن در «سامانه جامع خبرنگاران» نتوانسته‌اند برای بیمه تکمیلی ثبت‌نام کنند, مهلت ثبت‌نام بیمه تکمیلی خبرنگاران تمدید شد.

  ۳۳

   کیومرث شریفی درباره آخرین مهلت ثبت‌نام بیمه تکمیلی برای هنرمندان, نویسندگان و خبرنگاران که ۲۰ مرداد اعلام شده بود، اظهار داشت: با توجه به اینکه هنوز بسیاری از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران به‌دلیل زمان‌بر بودن ثبت‌نام و تایید شدن در سامانه جامع خبرنگاران «e-rasaneh.ir» نتوانسته‌اند برای ثبت‌نام بیمه تکمیلی اقدام کنند, مهلت ثبت‌نام بیمه تکمیلی تا ۳۱ مرداد ماه تمدید شد.
  شریفی خاطرنشان کرد: برای استفاده از خدمات بیمه تکمیلی ایران, هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران حتماً باید از بیمه پایه برخوردار باشند و در صندوق اعتباری هنرمندان نیز عضویت داشته باشند که در غیر اینصورت هیچ خدماتی به بیمه‌شدگان ارائه نمی‌شود.
  وی افزود: نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندانی هم که در این صندوق عضو نیستند اما دارای بیمه پایه هستند، می‌توانند پس از طی مراحل عضویت که در وبسایت www.honarcredit.ir قرار داده شده است، از خدمات بیمه درمان تکمیلی بهره‌مند شوند.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.