• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » پارک: صفحه زیر چرخ ویلچر نعمتی تکان خورد و دستش لرزید
  کد خبر : 1892121

  پارک: صفحه زیر چرخ ویلچر نعمتی تکان خورد و دستش لرزید

  پارک: صفحه زیر چرخ ویلچر نعمتی تکان خورد و دستش لرزیدReviewed by Iranvij-2 on Aug 10Rating:   مربی زهرا نعمتی گفت: در یک لحظه در مسابقه مقدماتی یک نفر از پشت زهرا رد شد و حرکت او باعث شد صفحه زیر چرخ ویلچر او تکان بخورد و دستش بلرزد. به گزارش ایران ویج، پارک، مربی…

  پارک: صفحه زیر چرخ ویلچر نعمتی تکان خورد و دستش لرزیدReviewed by Iranvij-2 on Aug 10Rating:

  ۹۹

   

  مربی زهرا نعمتی گفت: در یک لحظه در مسابقه مقدماتی یک نفر از پشت زهرا رد شد و حرکت او باعث شد صفحه زیر چرخ ویلچر او تکان بخورد و دستش بلرزد.
  به گزارش ایران ویج، پارک، مربی زهرا نعمتی در خصوص عملکرد این ورزشکار در المپیک ۲۰۱۶ اظهار داشت: مسابقه خوبی بود، اما ناراحتم چون فکر می‌کنم که او می‌توانست حریفش را با اینکه قدرتمند بود، شکست دهد.

  وی ادامه داد: زهرا ورزشکار خیلی خوبی است، اما در این مدت استرس زیادی تحمل کرد و فشار زیادی رویش بود. توجه زیاد رسانه‌ها از یک سو و انتظاری که برای مدال‌آوری او وجود داشته باعث شد وی با فشار زیادی در این مسابقه حاضر شود.

  مربی زهرا نعمتی خاطرنشان کرد: در یک لحظه در مسابقه مقدماتی یک نفر از پشت زهرا رد شد و حرکت او باعث شد صفحه زیر چرخ ویلچر او تکان بخورد و دستش بلرزد که این موضوع در رنکینگش تاثیر داشت. با این حال فکر می‌کنم مهمترین عامل، استرسش بود. او ورزشکار فوق العاده‌ای است و امیدوارم برای مسابقه‌های بعدی نتایج بهتری بگیریم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.