• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ادبیات , فرهنگی و هنری » کتاب‌های الکترونیک؛ ابزاری سودمند در رشد فرهنگی
  کد خبر : 1892079

  کتاب‌های الکترونیک؛ ابزاری سودمند در رشد فرهنگی

  کتاب‌های الکترونیک؛ ابزاری سودمند در رشد فرهنگیReviewed by Iranvij-2 on Aug 9Rating:   یکی از ابزارها و نشانه‌های رشد تکنولوژی در قافله علم و فرهنگ، کتاب‌های دیجیتالی است. عباس سجادی شاعر و مجری ادبی گفت: تکنولوژی می تواند امکانات جدیدی را برای مطالعه ایجاد کند. از این رو تاثیر بسزایی در افزایش میزان مطالعه افراد…

  کتاب‌های الکترونیک؛ ابزاری سودمند در رشد فرهنگیReviewed by Iranvij-2 on Aug 9Rating:

  ۸۸

   

  یکی از ابزارها و نشانه‌های رشد تکنولوژی در قافله علم و فرهنگ، کتاب‌های دیجیتالی است.

  عباس سجادی شاعر و مجری ادبی گفت: تکنولوژی می تواند امکانات جدیدی را برای مطالعه ایجاد کند. از این رو تاثیر بسزایی در افزایش میزان مطالعه افراد دارد. از آنجایی که روند تکنولوژی بسیار سریع است و سرعت آن از سرعت ذهن ما جلوتر است، باید به تقویت آن بپردازیم و از ابزارهای مناسب استفاده کنیم تا از این پدیده جا نمانیم. با استفاده از تکنولوژی قافله علم و فرهنگ روز به روز بیشتر پیشرفت می کند.

  وی افزود: کتاب های دیجیتال یکی از ابزارهای تکنولوژی و برای بالا بردن آمار مطالعه کتاب بسیار مفید هستند. باید تلاش کنیم به منافع این نوع تکنولوژی بیندیشیم و دید اقتصادی در این زمینه نداشته باشیم؛ چراکه هدف، سوق دادن مردم به مطالعه است. این هدف با هر روشی دنبال شود قابل تقدیر و احترام است.

  گفتنی است؛ از این شاعر کتاب «در سکوت سردم می‌شود» مجموعه شعری در قالب‌های غزل، مثنوی و سپید، منتشر شده است.سجادی هم اکنون در حال گردآوری سروده های خود در مجموعه جدیدی است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.