• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 » لالوویچ: حضور خادم در راس فدراسیون کشتی ایران پناهگاه اتحادیه جهانی کشتی است
  کد خبر : 1891989

  لالوویچ: حضور خادم در راس فدراسیون کشتی ایران پناهگاه اتحادیه جهانی کشتی است

  لالوویچ: حضور خادم در راس فدراسیون کشتی ایران پناهگاه اتحادیه جهانی کشتی استReviewed by Iranvij-1 on Aug 9Rating: کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک در نشست با نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی که در خلال بازی‌های المپیک انجام شد در خصوص مسایل داوری، مشکلات دوپینگ و توسعه کشتی گفت‌وگو کرد. هاشمی در این دیدار…

  لالوویچ: حضور خادم در راس فدراسیون کشتی ایران پناهگاه اتحادیه جهانی کشتی استReviewed by Iranvij-1 on Aug 9Rating:

  کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک در نشست با نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی که در خلال بازی‌های المپیک انجام شد در خصوص مسایل داوری، مشکلات دوپینگ و توسعه کشتی گفت‌وگو کرد.

  ۷۳
  هاشمی در این دیدار با اشاره به تجربیات تلخ و ناخوشایند گذشته در برنامه‌ریزی پشت پرده داوری و اولین حضور نناد لالوویچ در المپیک بعنوان رئیس اتحادیه جهانی ابراز امیدواری کرد تا با توجه به برنامه‌ریزی مدیریتی کنونی وضعیت داوری بهتر شود.

  لالویچ در پاسخ ابراز داشت: دو نکته در موضوع داوری در دستور کار قرار گرفته، اول اینکه با تدوین دستورالعمل مشخص بهترین‌ها برای المپیک انتخاب شده و در فرایند انتخاب و پس از آن بطور دقیق مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. همچنین با تشدید اقدامات انضباطی، داوران می‌دانند که عکس‌العمل به موارد انضباطی فقط به صدور دستورالعمل خلاصه نمی‌شود، بلکه هر حرکت نادرستی بطور ملموس مجازاتی در پی خواهد داشت. لذا امید است این دو اقدام، داوری این دوره از رقابت‌های کشتی را بهتر کند.

  کیومرث هاشمی در ادامه با تاکید بر استفاده از افراد تاثیرگذار و توانا در بدنه اتحادیه جهانی اظهار داشت: اعضای هیات رئیسه اتحادیه جهانی باید از بین کسانی انتخاب شوند که بتوان به آنها تکیه کرد نه افرادی که در پس پرده برای تسلط بر امور مدیریتی از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.

  لالوویچ هم در این باره اظهار داشت: در انتخابات سپتامبر اتحادیه جهانی در فرانسه قطعا افرادی به هیات رئیسه راه خواهند یافت که بتوانند با ظرفیت‌های فنی و سازمانی یاریگر و بازوی اتحادیه جهانی باشند. جامعه کشتی ایران هم امروز با حضور رسول خادم در راس فدراسیون پناهگاه اتحادیه جهانی است و ما از هر جهت روی فدراسیون کشتی ایران که در زمینه فنی و برنامه‌ریزی و سازمانی توسعه کشتی در سطح بین‌المللی به ما کمک کرده است حساب می‌کنیم.

  وی در خصوص چالش دوپینگ و ضرورت دور نگهداشتن کشتی از جنجال‌های آن گفت: خوشبختانه کشتی تا حد ممکن از جنجال‌های دوپینگ دور نگه داشته شده است و برنامه‌ریزی اتحادیه جهانی با نظارت و برنامه‌ریزی دقیق ادامه می‌یابد.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.