• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار گردشگری , توریسم و گردشگری » رزرو هتل‌های کشور برای سال ۲۰۱۷
  کد خبر : 1891860

  رزرو هتل‌های کشور برای سال ۲۰۱۷

  رزرو هتل‌های کشور برای سال ۲۰۱۷Reviewed by Iranvij-1 on Aug 9Rating: رئیس جامعه تورگردانان ایران گفت: هتل‌های مناسب کشور در فصل‌ها و شهرهای توریست‌پذیر ایران توسط شرکت‌های گردشگری خارجی برای ورود گردشگران در سال ۲۰۱۷ رزرو شدند. ابراهیم پورفرج درباره وضعیت صنعت گردشگری ایران پس از برجام و میزان ورود گردشگران خارجی گفت: بعد از…

  رزرو هتل‌های کشور برای سال ۲۰۱۷Reviewed by Iranvij-1 on Aug 9Rating:

  رئیس جامعه تورگردانان ایران گفت: هتل‌های مناسب کشور در فصل‌ها و شهرهای توریست‌پذیر ایران توسط شرکت‌های گردشگری خارجی برای ورود گردشگران در سال ۲۰۱۷ رزرو شدند.

  ۴۴

  ابراهیم پورفرج درباره وضعیت صنعت گردشگری ایران پس از برجام و میزان ورود گردشگران خارجی گفت: بعد از برجام ورود گردشگران خارجی به کشور افزایش داشته است و ما برای پذیرش آن‌ها در هتل‌های‌مان در سال ۲۰۱۷ با همان وضعیت اِشغال رو به رو هستیم که در سال ۲۰۱۶ رو به رو بودیم. شاید درصدی نیز با افزایش روبه‌رو باشیم اما این افزایش نمی‌تواند بیشتر از چهار یا پنج درصد باشد چون امکانات دیگر اجازه رشد بیشتر را نمی‌دهد.

  وی ادامه داد: اکنون در شهرهای توریست‌پذیر هتل مناسب گردشگران خارجی کم داریم شاید در شهرهای دیگر هتل‌هایی با ستاره‌های کمتر نیز وجود داشته باشد اما هتل مناسب کم است. متاسفانه هتل‌های خوب ما در شهرهایی مانند اصفهان، یزد، شیراز و تهران در ماه‌های مهر آبان، فروردین، خرداد و اردیبهشت پر است آن هم به دلیل برگزاری همایش‌های متعدد در این شهرها که باعث می‌شود مهمانان این برنامه‌ها در هتل‌های خوب اقامت کرده و دیگر جایی برای گردشگر خارجی نباشد.

  پورفرج درباره نحوه رزرو هتل‌ها در سال آینده توسط گردشگران خارجی نیز گفت: ما با شرکت‌های خارجی کار می‌کنیم. شرکت‌های ایرانی از ۶ ماه قبل پولی از گردشگران نمی‌گیرند؛ زمان نزدیک به ورود گردشگران خارجی که می‌شود ۳۰ درصد از هزینه سفر را پرداخت می‌کنند. شرکت‌های خارجی معمولا با شرکت‌های ایرانی توافق می‌کنند که تا مدت مشخصی گردشگر به ایران بیاورند آن‌ها سالانه از ما تقاضای رزرو می‌کنند و بر مبنای تاریخ تفاهمنامه‌ای که دارند رزرو هتل‌هایشان را از ما می‌گیرند.

  وی درباره اینکه آیا می‌توان گفت که چه تعداد گردشگر در چه سالی توسط تورهای گردشگری به ایران می‌آید، گفت: نمی‌توان چنین آماری داد. ممکن است این تعداد از گروه‌ها کم و یا زیاد شوند و یا گروه‌هایی نیز سفرشان را کنسل کنند بنابراین نمی‌توان پیش‌بینی کرد. اما آمار چند ماه آینده را می‌توان حدس زد برای نمونه اکنون هیچ آژانسی نیست که برنامه تورش را در مهر ماه به هتل‌ها نداده باشد.

  منبع : خبرگزاری مهر

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.