• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بهداشت و سلامت » دفاع وزیر بهداشت از داوطلبان آزمون دستیاری
  کد خبر : 1891840

  دفاع وزیر بهداشت از داوطلبان آزمون دستیاری

  دفاع وزیر بهداشت از داوطلبان آزمون دستیاریReviewed by Iranvij-1 on Aug 9Rating: وزیر بهداشت با بیان اینکه تصمیم‌گیری در مورد تأثر سوابق تحصیلی در آزمون دستیاری نیازمند برنامه‌ریزی است گفت: این تصمیم نباید در روزهای نزدیک به برگزاری آزمون گرفته می‌شد.  هاشمی وزیر بهداشت در حاشیه نشست معاونان‌ آموزشی که در کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم…

  دفاع وزیر بهداشت از داوطلبان آزمون دستیاریReviewed by Iranvij-1 on Aug 9Rating:

  وزیر بهداشت با بیان اینکه تصمیم‌گیری در مورد تأثر سوابق تحصیلی در آزمون دستیاری نیازمند برنامه‌ریزی است گفت: این تصمیم نباید در روزهای نزدیک به برگزاری آزمون گرفته می‌شد.

  ۳۶

   هاشمی وزیر بهداشت در حاشیه نشست معاونان‌ آموزشی که در کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد، بیان کرد: ما به شرکت‌کنندگان قول اعمال تأثیر مثبت سوابق تحصیلی را داده بودیم اما بعد از اجرایی شدن اعمال سوابق تحصیلی متوجه شدیم که معدل کل در کسب رتبه تأثیر گذار است و تأثیر جدی نیز داشت این در حالی است که قرار بر اثرگذار بودن معدل در شرایط مساوی بود.

  وی ادامه داد: اعمال تأثیر سوابق تحصیلی در حین گذراندن دوره شرکت‌کنندگان مطرح شد که این اقدام منصفانه نبود چرا که باید از امسال برای ۵ سال بعدی شرکت‌کنندگان را از اعمال تأثیر سوابق تحصیلی آگاه کرد.

  وی یادآور شد: گله شرکت‌کنندگان به حق بود همچنین با وجود اینکه از نظرات نمایندگان مجلس اطلاعی نداشتم اما باید تصمیماتی در حوزه دانش و آموزش گرفته شود.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.