• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » ۵۰۰ هزار شغل از طریق اجرای طرح تکاپو ایجاد می شود
  کد خبر : 1891790

  وزیر کار خبر داد:

  ۵۰۰ هزار شغل از طریق اجرای طرح تکاپو ایجاد می شود

  ۵۰۰ هزار شغل از طریق اجرای طرح تکاپو ایجاد می شودReviewed by Iranvij-1 on Aug 9Rating: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پیش‌بینی ۵۰۰ هزار شغل در طرح تکاپو انجام شده، اما این موضوع منوط به وجود شرایط مناسب و همکاری بین دستگاهی است. علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه…

  ۵۰۰ هزار شغل از طریق اجرای طرح تکاپو ایجاد می شودReviewed by Iranvij-1 on Aug 9Rating:

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پیش‌بینی ۵۰۰ هزار شغل در طرح تکاپو انجام شده، اما این موضوع منوط به وجود شرایط مناسب و همکاری بین دستگاهی است.

  ۲۹

  علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه برنامه توسعه کسب و کار اشتغال پایدار که امروز(سه شنبه) برگزار شد، اظهار داشت: پیش‌بینی ایجاد ۱۳۰ هزار شغل تا پایان سال ۹۵ در حوزه ICT انجام شده است.

  وی با اشاره به اینکه ۱۳۰ هزار شغل در یکی از رسته‌های شغلی ارتباطات و فناوری اطلاعات پیش‌بینی شده است، گفت: این موضوع برای سایر بخش‌ها نیز پیگیری خواهد شد.

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه حفظ ۵۰ هزار شغل در بخش کشاورزی پیش‌بینی شده است، مطرح کرد: در واقع در هیچ دوره‌ای به این اندازه کارشناسی شده و سخت‌کوشانه در حوزه اشتغال تلاش نشده بود.

  ربیعی با اشاره به اینکه با کمک مسئولان طرح‌های اشتغالزایی به طور دقیق دنبال می‌شود، افزود: آمارها نشان می‌دهد که اشتغال در حوزه کشاورزی و مهاجرت افزایش پیدا کرده است.

  وی همچنین درباره طرح تکاپو بیان کرد:‌ پیش‌بینی ۵۰۰ هزار شغل در طرح تکاپو انجام شده، اما این موضوع منوط به وجود شرایط مناسب و همکاری بین دستگاهی است.

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه به عنوان مثال در حوزه زنبور عسل ۱۰ میلیون دلار سرمایه‌ خارجی جذب کرد‌ه‌ایم، گفت: اگر بتوانیم برای استان‌های دیگر نیز سرمایه‌گذاری خارجی جذب کنیم، شاهد یک جهش خوب خواهیم بود.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.