• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی , مطالب برگزیده سایت » شهرام جزایری کیست و اتهاماتش چیست؟
  کد خبر : 1891767

  شهرام جزایری کیست و اتهاماتش چیست؟

  شهرام جزایری کیست و اتهاماتش چیست؟Reviewed by Aryan♥ on Aug 9Rating: شهرام جزایری که روز شنبه با هدف سخنرانی درباره شرکت پدیده به مشهد سفر کرده بود، با صدور دستور قضائی بازداشت شد. شهرام جزایری بار دیگر بازداشت شد و این‌بار در مشهد. خبر بازداشت جزایری دیروز منتشر شد:«شهرام جزایری که روز شنبه با هدف…

  شهرام جزایری کیست و اتهاماتش چیست؟Reviewed by Aryan♥ on Aug 9Rating:
  IMG12245561
  شهرام جزایری که روز شنبه با هدف سخنرانی درباره شرکت پدیده به مشهد سفر کرده بود، با صدور دستور قضائی بازداشت شد.

  شهرام جزایری بار دیگر بازداشت شد و این‌بار در مشهد. خبر بازداشت جزایری دیروز منتشر شد:«شهرام جزایری که روز شنبه با هدف سخنرانی درباره شرکت پدیده به مشهد سفر کرده بود، با صدور دستور قضائی بازداشت شد.

  قبل از آنکه مدیرعامل سابق پدیده با عناوین اتهامی مطرح شده دستگیر شود شایعاتی در فضاهای مجازی عنوان شد که نشان می‌داد قرار است شهرام جزایری مجموعه پدیده را راه‌اندازی کند. پس از آنکه مدیرعامل سابق پدیده با تفهیم اتهام کلاهبرداری از طریق فروش غیرقانونی اوراق موسوم به سهام از سوی «قاضی حیدری» بازداشت و روانه زندان شد، برنامه تبلیغی به راه افتاد که قرار است شهرام جزایری در همایشی تحت عنوان «بررسی چالش‌های پیش روی شرکت پدیده در ورود به فرابورس و تامین نقدینگی» سخنرانی کند.

  در همین حال صبح روز شنبه و همزمان با آغاز این همایش، شهرام جزایری به اتهام تبانی برای اقدام علیه امنیت عمومی از طریق اخلال در نظم و سلب آسایش عمومی و با صدور دستور قضائی بازداشت شد. طبق اطلاعات دریافتی، وی در اختیار نیروهای انتظامی قرار گرفته است تا بررسی‌های بیشتری صورت گیرد.» برای اطلاع از صحت و سقم این خبر صبح دیروز «آرمان» با شماره شهرام جزایری تماس گرفت که نتیجه حاصل شده چنین بود:«دستگاه مشترک مورد نظرخاموش است». شهرام جزایری، یکی از نخستین مجرمان اقتصادی که دستگیری‌اش یک موج خبری بزرگ را در پی داشت، مدتی پیش آزاد شد.

  جزایری پس از آزادی کوشید تا چهره‌اش را بهبود ببخشد و حتی در گفت‌وگوهایی تاکید کرد که بابت اتهامات مفاسد مالی، تبرئه شده است. جزایری گفته بود:«بیش از ۵۰ قاضی پرونده‌ام را بررسی کرده‌اند. هر چند علاقه‌ای ندارم در این خصوص صحبت کنم که مبادا خدایی نکرده شائبه‌ای پیش بیاید، اما در رسیدگی‌های قضائی پرونده دستگاه قضا به‌طور عام و قضات به‌طور خاص، واقعا به دلیل حساسیت‌هایی که بر پرونده من حاکم شد همه تلاش شان را کردند که محور حق و عدالت رعایت شود.» جزایری همچنین کوشید، خود را یک فعال و چهره موثر اقتصادی نشان دهد و حرف‌های عجیبی درباره برنامه‌های اقتصادی آینده‌اش بر زبان آورده بود. او خود را محل رجوع همگان در زمینه اقتصادی می‌خواند و در این زمینه گفته بود:«پیش می‌آمد فراتر از همبندی‌هایم در زندان، زندانبان‌ها و گاهی کارشناسان پرونده بعد از انجام کارهایشان راجع به مسائل اقتصادی سوالات عمومی از من می‌پرسیدند و من هم نظرات خود را ارائه می‌کردم.» جزایری حضور رسانه‌ای‌اش را روز به روز پررنگ‌‌تر می‌کرد و با بنز ۲۵۰E مشکی صفر عکس می‌گرفت تا نشان دهد همچنان یک مولتی میلیاردر است و سال‌ها زندان و میلیاردها تومان ردِ مال نتوانسته تاثیری در تضعیف عقبه مالی او داشته باشد.

  بی‌اطلاعی وکیل جزایری

  وکیل شهرام جزایری در پرونده اقتصادی او از وضعیت موکل سابق خود ابراز بی‌اطلاعی کرد. محمد علیزاده طباطبایی به«آرمان» گفت:«من از وضعیت آقای جزایری اطلاعی ندارم و اخبار مربوط به او را در سایت‌ها دیدم». او افزود:«من از جزئیات موضوع اخیر خبری ندارم و آقای جزایری هم با من تماس نگرفته است. اطلاعی هم ندارم که آیا ایشان پرونده‌ای دارد یا خیر». او اضافه کرد:«من در پرونده آقای جزایری در مجتمع اقتصادی وکیل او بودم. بعد از آن موضوع هم مشکلی نداشته که نیاز به وکیل داشته باشد. اگر برای موضوع پیشامد کرده به من مراجعه کند، وکالت او را خواهم پذیرفت.» او خاطرنشان کرد که«از سوی نزدیکان شهرام جزایری، تماسی با او گرفته نشده است».

  تا دوشنبه عصر صبر کنید

  اما «پ. س» یکی از نزدیکان شهرام جزایری به «آرمان» گفت که او برای ادای توضیحات به دادستانی رفت. وی از علت طولانی شدن این روند، ابراز بی‌اطلاعی کرد و در پاسخ به این سوال که شهرام جزایری با چه هدفی به مشهد سفر کرده بود، افزود:«قرار بود روز شنبه صبح جلسه‌ای درباره ورود شرکت پدیده به بورس و چالش‌هایی که پیش روی آن است، برگزار شود. آقای جزایری هم قصد داشتند تا همان مطالبی را که در شبکه‌های اجتماعی درباره این موضوع مطرح کرده بود، با خبرنگاران و روزنامه‌نگاران استانی مطرح کنند که پیش از برگزاری این جلسه، دادستانی، آقای جزایری را برای ادای توضیحات احضارکرد و طبیعتا جلسه لغو شد.» او در پاسخ به این سوال که آیا دادستانی توضیحی درباره علت احضار آقای جزایری ارائه نداد، اظهارکرد:«به هیچ عنوان. هیچ کس هم اطلاعی از این موضوع نداشت تا اینکه خراسان مطلب کوتاهی در این خصوص کارکرد.» «پ. س» درباره دسترسی شهرام جزایری به وکیل هم توضیح داد:«تا آن جایی که من اطلاع دارم، به وکیل دسترسی ندارند اما اگر این وضعیت بیش از این به طول بینجامد، طبیعی است که باید دست به چنین کاری بزنند.» او همچنین احتمال داد وضعیت شهرام جزایری حداکثر تا دوشنبه عصر مشخص شود. «پ. س» در پاسخ به این سوال که آیا اتهام مشخصی علیه آقای جزایری مطرح شده است، تاکیدکرد:«خیر. آنچه در روزنامه خراسان به عنوان اتهامات آقای جزایری مطرح شد، حدس و گمان است. فکر می‌کنم، بهتر است اندکی صبر کنیم تا دادستانی درباره این موضوع اظهارنظر کند؛ چرا که رسانه ها هم تنها به طرح شنیده‌ها پرداختند.»

  مروری بر زندگی جزایری

  در همین حال، روزنامه شرق در گزارشی درباره زندگی شهرام جزایری نوشته است: چند وقتی است که جزایری در حساب‌های کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی از شرکت «پدیده» حرف می‌زند. طباطبایی درباره نوع کمکی که قرار بوده شهرام به مجموعه پدیده داشته باشد، می‌گوید: «درباره پدیده از او خواسته بودند که به آنها کمک کند و راه‌هایی را برای حل مشکل ارائه دهد»؛ اما جزایری قرار بوده چه راه‌حلی برای مجموعه پدیده که به‌تازگی مدیرعامل آن هم بازداشت شده ارائه دهد؟ پاسخ طباطبایی این است: «جذب نقدینگی. حداقل تعدادی از سهام‌داران از او درخواست کمک کرده بودند».روزنامه خراسان هم که خبر بازداشت جزایری را منتشر کرده، در توضیحات بیشتر نوشته بود که پس از دستگیری محسن پهلوان، مدیرعامل مجموعه پدیده، برنامه تبلیغی به راه افتاد که قرار است شهرام جزایری در همایشی تحت عنوان «بررسی چالش‌های پیش‌روی شرکت پدیده در ورود به فرابورس و تأمین نقدینگی» سخنرانی کند. به نوشته این روزنامه، صبح روز شنبه هم‌زمان با آغاز این همایش، شهرام جزایری به اتهام تبانی برای اقدام علیه امنیت عمومی از طریق اخلال در نظم و سلب آسایش عمومی و با صدور دستور قضائی بازداشت شد.

  رابطه شهرام و پدیده

  رضا رشیدپور، شهرام جزایری را در برنامه «دید در شب» چنین معرفی کرد: «خانم‌ها آقایان، این شما و این… نمی‌دانم بگویم، شهرام جزایری یا پدیده شهرام جزایری؟! بگویم پدیده شهرام جزایری؟ و شهرام هم در پاسخ او با همان لبخند همیشگی می‌گوید: شما مختارید هرجوری خواستید بگویید!». گویا نام شهرام جزایری با پدیده گره خورده است. بازداشت شهرام جزایری که به گفته طباطبایی احتمالا با قرار آزاد شده، تقریبا ١٠ روز بعد از بازداشت محسن پهلوان، مدیرعامل این مجموعه صورت گرفته است. غلامعلی صادقی، دادستان خراسان رضوی، دراین‌باره گفته بود: پس از آنکه گزارش‌هایی از جرائم و تخلفات در شرکت پدیده شاندیز به دادسرای مشهد رسید، اقدامات قضائی دراین‌باره صورت گرفت. او (پهلوان) پس از احضار به دادسرای عمومی و انقلاب مشهد بازداشت و روانه زندان شد. قاضی صادقی دراین‌باره به سایت «مشرق» گفته بود: «بررسی‌های مقدماتی نیز نشان داد که بسیاری از شهروندان به طور ناآگاهانه در دام تبلیغات گسترده خریدوفروش غیرقانونی اوراق موسوم به سهام این شرکت گرفتار شده‌‌اند و هر روز قیمت سهام «پدیده» به صورت بادکنکی افزایش می‌یابد و هر لحظه بر تعداد قربانیان این‌گونه اقدامات و فعالیت‌های غیرقانونی افزوده می‌شود… این‌گونه سرمایه‌گذاران در مدت کوتاهی متوجه شدند فریب خورده‌‌اند و نه‌تنها سهام آنان ارزش ادعاشده را ندارد، بلکه پولشان هم ‌برگشت‌پذیر نیست».

  این در حالی بود که پدیده تبلیغات وسیعی هم در سازمان صداوسیما داشت و در دو نقطه، یعنی مشهد و کیش فعالیت‌های خود را آغاز کرده بود و تعداد زیادی از مردم هم سهام این شرکت را خریداری کرده بودند. دی ماه ٩٣، اما مقام‌های قضائی در مشهد اعلام کردند فروش سهام پدیده شاندیز ممنوع و دفاتر فروش سهام پلمب شده‌اند. شرکت پدیده، بهمن سال ٨٣ ثبت شده است. در ابتدا نام آن «شرکت سرمایه‌گذاری کاوشگران سهام بوده و سال ٨٧ نام آن به شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز تغییر پیدا کرده است. زیرمجموعه شرکت پدیده، هفت شرکت مشغول به کار هستند: شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز، پدیده پارسیان توس، بین المللی کیش، تجارت الکترونیکی پدیده کیش، آریا دوام ساز شرق، شهربازی پدیده شاندیز و باشگاه فرهنگی- ورزشی پدیده. گویا تخلفات پدیده تنها به فروش سهام مربوط نبوده، بلکه زمین‌خواری هم شامل آن بوده است. امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی، نماینده مشهد، به همین سایت در دی ٩٣ گفته بود: «اگر امروز در اطراف مشهد یک کشاورز در زمین زراعی خود بخواهد «طویله» احداث کند، جهاد کشاورزی آن را تخریب می‌کند، اما عنوان می‌شود به شرکت پدیده سه‌برابر مجوز تغییر کاربری در اراضی داده است. آیا چشم دستگاه‌های نظارتی آن زمان بسته بوده؟ چرا همان اول جلوی این شرکت را نگرفتند؟ پدیده سهام عرضه می‌کرده اما کسی با آن برخورد نکرده است و تازه حمایت گسترده هم می‌شده است».

  جزایری کیست؟

  شهرام جزایری مدتی است هم صفحه اینستاگرام دارد و هم کانال تلگرامی. در صفحه اینستاگرام معمولا تصاویر او در کنار یکی از دو فرزندش دیده می‌شود و البته گاهی هم با برخی تصاویر نقبی به گذشته‌های دور زده است. زمانی که لباس خاکستری با مهر ترازوی عدالت را به تن کرده است. سال ٨١، جوان اهوازی ٢٩ساله که نشانی از جنوبی‌بودن بر چهره‌اش دیده نمی‌شود، در صدر اخبار قرار گرفت. دندان‌پزشکی خوانده و نخوانده، با قدی بلند، چشم‌ها و پوستی روشن که در نگاه اول هیچ شباهتی با خوزستانی‌ها نداشت. پرونده جزایری پس از پرونده‌های با «فاضل خداداد» و «غلامحسین کرباسچی»، به سومین پرونده پرسروصدای اقتصادی تاریخ پس از انقلاب تبدیل شد.

  اتهامات جزایری

  اتهامات اصلی جزایری تأسیس ۵٠ شرکت بازرگانی و کسب اعتبار موهوم و به‌کارنگرفتن تسهیلاتی که برای صادرات و واردات دریافت کرده بود ذکر شد و در حکم نهایی به‌جز ١٣ سال حبس محکوم به پرداخت جریمه و رد مال محکوم شد. جزایری از اینکه در حکم صادره از دیوان به خوش‌حسابی از او نام برده شده همه‌جا به آن می‌بالد. او در همان گفت‌وگوی معروف به رشیدپور می‌گوید: «اینها انشای حکم دیوان است: هیچ‌یک از اموال دولتی و غیردولتی را تضییع نکردم. بدهی به سیستم بانکی ندارم و خوش‌حسابی بنده احراز شده است». او البته روحیه‌ای مقابله‌جو دارد: «مفسد یا دزد در برابر اسمم را تحمل می‌کنم همان‌طورکه تحمل کردم و خواهم کرد».

  پاسخ به ادعاهای ٨٨

  نام جزایری همواره با سیاست گره خورده است. مهم‌ترینش شاید زمانی بود که نامش به میان معرکه مناظره‌های پرحاشیه انتخاباتی سال ٨٨ کشیده شد. وقتی که محمود احمدی‌نژاد انگشت اشاره‌اش را مقابل شیخ مهدی کروبی گرفت و گفت که چرا از شهرام جزایری ٣٠٠ میلیون تومان گرفته است. جزایری سال‌ها بعد دراین‌رابطه به «شرق» گفت: «اگر منظور از وجوهات این است که من به آقای شیخ مهدی چک بانکی داده باشم، به والله اگر یک قران داده باشم». او یک بار هم به روزنامه آرمان گفته بود: «بله قبول دارم و کاملا محرز است که ایشان (احمدی‌نژاد) علیه بنده مرتکب جرم آشکار شده‌‌اند، اما دلیل اصلی عدم شکایت من این است که اساسا آقای احمدی‌نژاد لایق شکایت‌کردن نبوده و نیست! آدم علیه کسی شکایت می‌کند که لایق شکایت باشد؛ احمدی‌نژاد با اقدامات سخیفش به همه ثابت کرد که اشتباه بود و اشتباهی شد. باور کنید عارم می‌شود درمورد این شخص صحبت کنم».

  ارتباط با مجلس ششم

  جزایری البته قبل از سال ٨٨ هم چهره‌ای رسانه‌ای بود. او در زمان مجلس ششم کارت تردد در مجلس داشته است:‌ «در آن مقطع به دلیل ویژگی‌های خاصی که داشتم از من دعوت شد که در کمیسیون اقتصادی به عنوان مشاور فنی به مجلس کمک کنم، البته از زمانی که من کارت ورود به پارلمان را داشتم بیش از ١٠، ١۵ بار به آنجا نرفتم اما صدای آن، همه جا پیچید!» رفت‌وآمد با سیاسیون مجلس ششم برای جزایری گران تمام شد: «تنها عایدی مجلس ششم برای من حبس بود. من البته صالح نیستم برای قضاوت اینکه موضوع چه بود؟ آیا دعوا و درگیری بود؟ البته من هم کوتاه نیامدم اگر با… صلح می‌کردم همان وقت‌ها آزاد می‌شدم…به والله(ورودم به مجلس) از طریق نماینده‌های اصولگرا بود. با جنجالی که ایجاد شد (پرونده) سیاسی شد. ابر و باد و مه ‌و خورشید و فلک در کار شدند تا شهرام «جزایری» ساخته شود. این طرف هم در عمل انجام‌شده قرار گرفت. ابتدا مدعی می‌شدند که فلان مسئله رو شده، بعد در مراجع قضائی بالاتر که می‌رفت و منم بچه‌پررو بودم با دفاعیات مؤثرم رأی شکسته می‌شد. خدا هم به من کمک می‌کرد».

  سال‌های اوین

  شهرام ابتدا به ٢٧ سال حبس محکوم شد، دیوان عالی این حکم را به ١٣ سال کاهش داد. مدتی که برخی در سپری‌کردن آن اِن‌قلت‌هایی آورده‌اند. بااین‌حال، هم در گفت‌وگو با «شرق» و هم در گفت‌وگو با رشیدپور درباره آن توضیح داده؛ او گفته است شش سال اول حبس را با ٩١ روز مرخصی سپری کرده و ١١٠ روز هم بعد از تأمین قرار، برای سرکشی به رد مال صبح‌ها از زندان خارج شده و شب‌ها بازگشته است. آنهایی که مدت حبس خود را هم‌زمان با شهرام جزایری سپری کرده‌اند، روایت‌هایی از غذادادن‌های مناسبتی شهرام به بند عمومی داشته‌اند. یا در گفت‌وگوی‌های درِگوشی خود از هدایایی صحبت کرده‌‌اند که شهرام برای همسرش خریده است. خود او می‌گوید در زندان لپ‌تاپ و اینترنت هم داشته و از آن استفاده درست کرده است. یعنی برای مثال جزئیات حکم را ننوشته‌ام، با اینکه می‌دانستم جذاب است.شهرام زمستان سال ٨۵ یک بار در مسیر همین سرکشی‌ها برای رد مال موفق می‌شود فرار کند، بااین‌حال طولی نمی‌کشد که او را دوباره دستگیر می‌کنند، در روستایی در عمان؛ او بعد از آزادی هیچ‌گاه درباره فرار خود حرفی نزده است، البته از این گلایه کرده که چرا گفته‌‌اند او اصلا در زندان نبوده است: «من از این موضوع در سطح رسانه‌ها گلایه کردم، جدا از افکاری که در جامعه بود، یک مقام قضائی به وکیل من گفته بود که شهرام پنج، شش سال اول در زندان نبود! اما مدتی که روی پرونده من تحقیق می‌کردند من در سلول انفرادی بودم و اجازه ملاقات نداشتم. اساسا پرونده‌های خاص و ویژه دو یا سه سال این شرایط را دارند و کسی نمی‌تواند متهم را ببیند».

  علت اصلی دستگیری

  برخی معتقدند جریانی به‌نوعی شهرام را به این سمت سوق داد که او گرفتار شود، این بحث هم هست؛ ولی به‌هرجهت جریاناتی بودند که به‎دنبال زدن شهرام بودند». شهرام جزایری در دادگاه خود اسامی زیادی از چهره‌های سیاسی را نام برد که به آنها پول داده و به گفته وکیلش در برابر آنچه داده مابازایی نخواسته است.

  دادگاه شهرام به روایت شهرام

  او در یکی از پست‌های اینستاگرامی خود درباره روزهای دادگاه‌ها نوشته: «نماز صبح می‌خوندم و بعد از نماز صبح، قرآن و بعدش هزار بار اسماء مبارک خدا را صدا می‌کردم، نزدیک ساعت شش صبح محافظان درب سلول انفرادی را بازمی‌کردند و به من می‌گفتند آماده شو، باید بریم دادگاه علنی! یه جزوه کوچک دعای جوشن کبیر داشتم که از بدو حرکت با ماشین اسکورت محافظان شروع به خواندن جوشن کبیر می‌کردم! می‌دونید من تا قبل از رفتن به زندان، حتی به کلانتری محل هم نرفته بودم، یهو مستقیم مثل چی انداختنم در اتاق یک در دو متر سلول انفرادی!

  راستشو بخواین وقتی ماشین‌های اسکورت به سمت دادگاه حرکت می‌کردن، یهویی ترس و وحشت بر من وارد می‌شد و من شروع به خوندن دعای جوشن کبیر می‌کردم، عزیزم خداجونم من یادمه تو هم یادته، یا مونسی عند وحشتی… وقتی می‌رسیدم به دادگاه حدود هزار نفر به من چشم دوخته بودند و در آن شرایط سخت و طاقت‌فرسا با سکینه و آرامش، لطف و رحمت خدا رو درک می‌کردم! چون می‌دونستم که خداوند این دعای زیبا رو برای محافظت از رسول اکرم به جای جوشن در جنگ قرار داده بود و حتما از من هم محافظت می‌کرد! ای کاش من و اون شرایط را درک کنید خواهید فهمید که هزار بار نام مبارک خدا را با همه وجود فریادزدن یعنی چی!»

  فعالیت‌های اقتصادی بعد از آزادی

  شهرام مهرماه ٩٣ بعد از گذراندن ١٣ سال حبس از زندان آزاد شد. طباطبایی در گفت‌وگویی که با «شرق» داشت، درباره فعالیت‌های اقتصادی او در سال‌های آزادی می‌گوید: «او پس از آزادی به شرکت‌ها و مؤسسات مختلف که خصوصی هستند، مشاوره می‌دهد». توضیحی نمی‌دهد گردش مالی او چقدر است؛ او در این سال‌ها با مؤسسه‌ای به نام «مؤسسه آموزش عالی ثروت‌آفرینان» همکاری می‌کند و به‌تازگی در نشستی هم حضور داشته و سخنرانی کرده است؛ این مؤسسه خود را در سایتش این‌گونه معرفی کرده است: «این مؤسسه علاوه بر طرح آموزش کارآفرینی در کشور از طریق سمینار، کارگاه، تورهای تفریحی آموزشی و دوره‌های مجازی، تولید کتاب، فیلم‌های آموزشی، ماهنامه تخصصی، اولین بسته آموزشی هوش اجتماعی و بانک اطلاعات مدیران و کارآفرینان ایرانی را در دست اقدام دارد».

  تعریف رفیق‌دوست

  طباطبایی به نقل از محسن رفیق‌دوست به «شرق» می‌گوید: من اعتقاد دارم که جزایری مدیر شایسته‌ای است و اگر وزیر بازرگانی شود، کشور را از بحران نجات می‌دهد. او می‌گوید: «جزایری طرح‌هایی برای اقتصاد مقاومتی دارد و معتقد است سرمایه‌های کوچک را باید مدیریت کرد. جزایری معتقد است پدیده توانسته ٩٠هزار میلیارد تومان نقدینگی جذب کند».

  ارتباط با پدیده

  او چندی است درباره پدیده مطالبی را در فضای مجازی منتشر می‌کند؛ شهرام در صفحه اینستاگرام خود، با انتشار تصویری که لباس زندان به تن دارد و تسبیحی در دست گرفته، چنین می‌نویسد: «ساعت پنج‌وسی دقیقه بامداد جمعه بیست‌وهفتم فروردین‌ماه نودوپنج است… خدایا خیلی‌ها به من می‌گن شهرام این‌قدر تو دل بعضی کارها نرو مواظب باش، آبروتو می‌برن‌ها. مثلا همین موضوع پدیده! آخه تو که منفعتی توی این موضوع نداری، حالا چند نفر مردم هم بهت یه چیزی می‌گن بیا کمک کن، تو برای چی اینطور بی‌محابا می‌ری توی شکم کار و اینقدر محکم اظهارنظر می‌کنی، نکن دوباره می‌زننت‌ها!!! آبروت و می‌برن‌ها.!!! من به خدا می‌گم خدایا نگاه کن هیچ‌کس نمی‌دونه فقط من و تو می‌دونیم چه خبره! من که بارهاوبارها همه چیزم و برای رسیدن به هدفم که نزدیکی به خداست، دادم و بازم می‌دم، این دو مثقال آبرومون هم تقدیم به شما، اگه قراره برای حمایت از حقوق این مردم بیچاره آبرومون بره، اصلا مشکلی نیست، بذار بره!!!»، او تصاویر متعددی را در پِیج خود منتشر کرده و درباره پدیده توضیحاتی داده است.

  زندگی خصوصی شهرام

  شهرام جزایری دو بار ازدواج کرده است. از همسر اول خود یک پسر ١۵ساله دارد که در ورزش‌های رزمی صاحب مدال هم هست. اینها را علیزاده‌طباطبایی می‌گوید. او ادامه می‌دهد که دو پسر دیگر هم از همسر دوم خود که وکیل بود، دارد. شهرام ظاهرا از هر دو جدا شده است؛ بااین‌حال عکس‌های یکی از پسرانش را به همراه عکس دخترش بارها نشر داده است. او با همسر نخست خود در سال اول زندان ازدواج کرد و اولین فرزندش در همان سال‌ها به دنیا آمد. قبل از ورود به زندان هم با دخترعموی خود نامزد بوده است که ظاهرا به دلیل پیش‌آمدن آن مسائل، ازدواج آنها به هم می‌خورد. حالا گهگاهی با نامزد سابق دیده می‌شود. مکالمه که به اینجا می‌رسد، طباطبایی می‌گوید باید در جلسه حاضر شود و این‌گونه مکالمه به پایان می‌رسد. هنوز از آزادی یا دربازداشت‌بودن شهرام جزایری یا به گفته رشیدپور پدیده جزایری خبری در دست نیست. این دومین بازداشت خبرساز آقای پدیده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.