• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » «عیسی سحرخیر» به ۳ سال حبس محکوم شد
  کد خبر : 1891766

  «عیسی سحرخیر» به ۳ سال حبس محکوم شد

  «عیسی سحرخیر» به ۳ سال حبس محکوم شدReviewed by Iranvij-1 on Aug 9Rating: وکیل مدافع عیسی سحرخیز گفت: موکلم به دلیل توهین به مسئولان عالی و تبلیغ علیه نظام به ۳ سال حبس محکوم شده است. پرونده عیسی سحرخیر به اتهام جرم سیاسی هنوز تعیین شعبه نشده استسید محمود علیزاده طباطبایی وکیل مدافع «عیسی سحرخیر»…

  «عیسی سحرخیر» به ۳ سال حبس محکوم شدReviewed by Iranvij-1 on Aug 9Rating:

  وکیل مدافع عیسی سحرخیز گفت: موکلم به دلیل توهین به مسئولان عالی و تبلیغ علیه نظام به ۳ سال حبس محکوم شده است.

  ۲۵
  پرونده عیسی سحرخیر به اتهام جرم سیاسی هنوز تعیین شعبه نشده استسید محمود علیزاده طباطبایی وکیل مدافع «عیسی سحرخیر»  در خصوص آخرین وضعیت پرونده موکلش اظهار داشت: برای عیسی سحر خیر در دادگاه سه پرونده تشکیل شده است.

  وی افزود: یک پرونده به علت توهین به رئیس جمهور سابق و رئیس قوه قضائیه در شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کیفری ویژه کارکنان دولتبرای موکلم تشکیل شد که در ادامه روند رسیدگی به پرونده، به دلیل تشخیص جرم سیاسی، عدم صلاحیت دادگاه برای رسیدگی به پرونده اعلام شد.

  وکیل مدافع سحرخیر بیان داشت: پرونده دوم به اتهام نشر اکاذیب علیه رهبری در شعبه ۱۰۵۸ دادگاه کارکنان دولت برای موکلم تشکیل شد که ما اعتقاد داشتیم این اتهام نیز سیاسی است، اما دادگاه نپذیرفت و به پرونده رسیدگی کرد، هنوز رأی صادر نشده است.

  علیزاده طباطبایی ادامه داد: پرونده دیگر سحر خیز در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به اتهام اجتماع و تبانی علیه امنیت تشکیل و از این اتهام تبرئه شد.

  وی افزود: سحرخیز به اتهام توهین به رهبری به ۲ سال حبس و همچنین به اتهام تبلیغ علیه نظام به یک سال حبس محکوم شده است، رأی دیروز به موکلم ابلاغ شد.

  وکیل مدافع سحرخیز تأکید کرد: پرونده موکلم به اتهام ارتکاب جرم سیاسی تشکیل شده، اما هنوز تعیین شعبه نشده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.