• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه » نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری سال ۹۵
  کد خبر : 1891728

  نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری سال ۹۵

  نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری سال ۹۵Reviewed by Iranvij-1 on Aug 9Rating: رئیس سازمان سنجش کشور گفت: برای بررسی تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سال ۹۶ اقداماتی صورت گرفته اما اعلام نهایی این تصمیم گیری منوط به بررسی های بیشتر است.  ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش کشور گفت: تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری…

  نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری سال ۹۵Reviewed by Iranvij-1 on Aug 9Rating:

  رئیس سازمان سنجش کشور گفت: برای بررسی تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سال ۹۶ اقداماتی صورت گرفته اما اعلام نهایی این تصمیم گیری منوط به بررسی های بیشتر است.

  ۹

   ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش کشور گفت: تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال ۹۶ منوط به نظر کارشناسان بوده و تا کنون در این زمینه تصمیم گیری نشده است.
  وی افزود: فرمهای نظر سنجی در اختیار داوطلبان کنکور ۹۵ قرار گرفت و از آنها سوال شد که آیا موافق استفاده از روش تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور هستند یا خیر.
  رئیس سازمان سنجش کشور با اشاره به شانس قبولی داوطلبان در دو گروه ریاضی و انسانی در کنکور سراسری سال ۹۵ اظهار کرد: بیشترین شانس قبولی افراد در گروه ریاضی و انسانی بوده ضمن اینکه کمترین ظرفیت پذیرش برای گروه تجربی در نظر گرفته شده است.
  خدایی با ارائه آماری از تعداد متقاضیان شرکت در گروه آزمایشی علوم تجربی گفت: ۶۵ درصد شرکت کنندگان کنکور برای پذیرش در گروه علوم تجربی اعلام آمادگی کرده اما ما امسال نیز ظرفیت این گروه آزمایشی را افزایش ندادیم.
  وی ادامه داد: ظرفیت پذیرش در گروه آزمایشی علوم تجربی همانند سال گذشته ۹ هزار و ۲۰۰ نفر خواهد بود.
  رئیس سازمان سنجش کشور از اعلام اسامی پذیرفته شدگان کنکور سراسری سال ۹۵ خبر داد و تصریح کرد: اسامی پذیرفته شدگان ۹ صبح فردا چهارشنبه ۲۰ مرداد ماه اعلام خواهد شد.
  خدایی در خصوص زمان در نظرگرفته شده جهت انتخاب رشته داوطلبان خاطر نشان کرد: داوطلبان مجاز هستند از روز ۲۳ مرداد تا ۲۸ مرداد انتخاب رشته اقدام کنند.
  وی با اشاره به احتمال اعتراض برخی از شرکت کنندگان و نحوه اعلام این اعتراض ها اظهار کرد: هر داوطلب بعد از ملاحظه کارنامه اولیه شرکت در آزمون خود که از فردا به روی سایت سنجش قرار می گیرد می توانند کارنامه را با کلید نهایی تطبیق داده و در صورتی که در درصدها اختلاف مشاهده کرد اعتراض خود را از طریق سایت سازمان سنجش اعلام کند.
  رئیس سازمان سنجش کشور با بیان اینکه افرادی که در آزمون سراسری سال ۹۵ شرکت نکرده اند نیز می توانند برای پذیزش در رشته های بدون آزمون اقدام کنند گفت: داوطلبانی که برای پذیرش در کنکور سراسری سال ۹۵ اقدام نکرده بودند می توانند از طریق سوابق تحصیلی در رشته های بدون آزمون اعلام آمادگی کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.