• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ادبیات , فرهنگی و هنری » قوه قضائیه به مسئله هفته‌نامه یالثارات رسیدگی می‌کند
  کد خبر : 1891476

  قوه قضائیه به مسئله هفته‌نامه یالثارات رسیدگی می‌کند

  قوه قضائیه به مسئله هفته‌نامه یالثارات رسیدگی می‌کندReviewed by Iranvij-2 on Aug 8Rating:   وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص هفته نامه یالثارات گفت: قوه قضائیه خود موضوع مربوط به یالثارات را اجرایی می‌‌کند. علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه اختتامیه جایزه ادبی پروین اعتصامی در جمع خبرنگاران در خصوص هفته…

  قوه قضائیه به مسئله هفته‌نامه یالثارات رسیدگی می‌کندReviewed by Iranvij-2 on Aug 8Rating:

  ۴۲

   

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص هفته نامه یالثارات گفت: قوه قضائیه خود موضوع مربوط به یالثارات را اجرایی می‌‌کند.

  علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه اختتامیه جایزه ادبی پروین اعتصامی در جمع خبرنگاران در خصوص هفته نامه یالثارات گفت: به هر حال قوه قضاییه اختیاراتی دارد و مشکل خاصی در خصوص یالثارات وجود ندارد، اما نامه‌ای را به قوه قضاییه در خصوص این روزنامه فرستاده‌ایم و مسئله رسیدگی به تخلفات این روزنامه خود قوه قضاییه اجرایی می‌کند و آن را در دادگاه بررسی خواهد کرد.

  وی در ادامه در خصوص جایزه ادبی پروین اعتصامی افزود: جایزه ادبی پروین اعتصامی در حوزه شعر و ادبیات گام‌های بلندی را برداشته است و خوشحالم لوح تقدیر و جایزه‌ به آثار ارزنده جایزه ادبی پروین اعتصامی تعلق گرفت. پروین اعتصامی مایه افتخار برای همه زنان ایران است.

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص اینکه برگزاری جایزه ادبی پروین اعتصامی در مدتی کمتر از دوسال برگزار شود، اظهار داشت: در طول این دو سال مجموعه‌ای جدیدی از کتاب‌ها و آثار منتشر شود تا بتوان آن را در ظرف مدتی کمتر از دو سال برگزار کرد.

  جنتی در پاسخ به سوال دیگر فارس که گاهی دیده شده سخنگوی ارشاد نظری را مطرح می‌کنند و به سوالات پاسخ می‌دهند که یا کامل نیست و یا نظر شخص شما و وزارتخانه را کامل منعکس نمی‌کند، بنابراین خبرنگاران و اهالی رسانه متوقع برای یک نشست هستند، ادامه داد: سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هر هفته با اصحاب رسانه صحبت می‌کند و ما در مراسم‌‌های گوناگون پاسخگوی شما هستیم. به طور حتم در هفته دولت نشستی با اصحاب رسانه خواهم داشت و در آن خبرنگاران داخلی و خارجی شرکت خواهند کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.