• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 » انتقاد از مسیرهای‌های خطرناک دوچرخه‌سواران در المپیک ۲۰۱۶ ریو
  کد خبر : 1891401

  انتقاد از مسیرهای‌های خطرناک دوچرخه‌سواران در المپیک ۲۰۱۶ ریو

  انتقاد از مسیرهای‌های خطرناک دوچرخه‌سواران در المپیک ۲۰۱۶ ریوReviewed by Aryan♥ on Aug 8Rating: مسیرهای مسابقات دوچرخه سواری المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو بر خلاف تصور ورزشکاران این رشته بسیار خطرناک و تبدیل به کابوسی برای آنها شده است. به گزارش ایران ویج ، سایت معتبر ورزشی اسپرت فکت لهستان با ارائه گزارشی مفصل درباره مسیرهای خطرناک…

  انتقاد از مسیرهای‌های خطرناک دوچرخه‌سواران در المپیک ۲۰۱۶ ریوReviewed by Aryan♥ on Aug 8Rating:

  ۲۰۵

  مسیرهای مسابقات دوچرخه سواری المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو بر خلاف تصور ورزشکاران این رشته بسیار خطرناک و تبدیل به کابوسی برای آنها شده است.

  به گزارش ایران ویج ، سایت معتبر ورزشی اسپرت فکت لهستان با ارائه گزارشی مفصل درباره مسیرهای خطرناک دوچرخ سواران در المپیک ریو نوشته است: رقابت های دوچرخه‌سواری در بخش مردان و زنان تاکنون در مسیرهای پرخطری برگزار شده است و کارشناسان این رشته مهیج المپیک سازمان‌دهندگان برزیلی را مقصر اصلی این اتفاق می‌دانند.

  قرار بود مسیرهای مسابقات دوچرخه سواری المپیک به گونه ای طراحی شود که زیباترین مناطق برزیل از جمله سواحل شنی، اقیانوس آبی و جنگل های پوشیده و انبوه قابل دیدن باشد. تصاویری که هم اکنون رسانه‌های دنیا از مسیرهای مسابقات دوچرخ سواری المپیک ریو مخابره می‌کنند بسیار کابوس‌آور است. احتمال سقوط و تصادف ورزشکاران در این مسیرها بسیار زیاد است و این مسئله رویای دوچرخه‌سوارانی را که برای کسب مدال به ریو آمده‌اند به توهم تبدیل کرده است.

  میخاو گوواش، دوچرخه‌سوار تیم ملی لهستان به تلویزیون دولتی این کشور گفته است: مسیرهای مسابقات به طور غیر معمولی تخلیه کننده انرژی ورزشکاران است و دوچرخه‌سواران سخت‌ترین شرایط ممکن را در ریو پیش رو دارند.

  مگان کوارنیر، دوچرخه سوار آمریکایی نیز اظهار داشت: سخت‌ترین مسیرها برای دوچرخه سواران المپیکی در نظر گرفته شده است. بسیار متعجب هستم که چه کسی این مسیرها را مورد تائید قرار داده است. بسیاری از دوچرخه‌سوران از ناحیه زانو آسیب دیده‌اند وعصبانی شده‌اند. تمام مسیرها به سمت سرازیری است و دوچرخه‌سوران احساس می‌کنند، در حال غلتک خوردن هستند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.