• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 » ورزشکار فداکار المپیک +عکس
  کد خبر : 1891294

  ورزشکار فداکار المپیک +عکس

  ورزشکار فداکار المپیک +عکسReviewed by Aryan♥ on Aug 8Rating: قهرمان ژیمناستیک آلمان که با وجود پارگی رباط صلیبی به خاطر نام کشورش به کار ادامه داد، لقب ورزشکار فداکار را گرفت. به گزارش ایران ویج ، در روز نخست مسابقات المپیک و رشته ژیمناستیک اتفاق عجیبی رخ داد. آندرئاس توبا، نماینده ژرمن‌ها در حالیکه مشغول…

  ورزشکار فداکار المپیک +عکسReviewed by Aryan♥ on Aug 8Rating:
  ۱۷۸۷۲۱۹_۱۶۷
  قهرمان ژیمناستیک آلمان که با وجود پارگی رباط صلیبی به خاطر نام کشورش به کار ادامه داد، لقب ورزشکار فداکار را گرفت.
  به گزارش ایران ویج ، در روز نخست مسابقات المپیک و رشته ژیمناستیک اتفاق عجیبی رخ داد.

  آندرئاس توبا، نماینده ژرمن‌ها در حالیکه مشغول کار روی خرک حلقه در مرحله مقدماتی بود، دچار حادثه شد.

  وی از ناحیه رباط صلیبی زانوی راست، دچار پارگی شدید شد. اما با وجود مصدومیتی اینچنین سنگین اعلام کرد رد و رنج را به جان خریده و همچنان برای موفقیت تیم ژیمناستیک کشورش به کار ادامه می‌دهد.

  این اتفاق باعث شد تا مطبوعات از وی تعریف کنند. روزنامه مورگن پست چاپ هامبورگ نوشت: توبا، پهلوانی یک پا!. این نشریه در مقاله خود وی را ورزشکاری بسیار فداکار و متعصب خواند که با وجود درد ناشی از مصدومیت و هشدار پزشکان، به کارش ادامه داد.

  این قهرمان اظهارداشت:وقتی مصدوم شدم، درد را در تمام وجودم حس کردم. آنقدر شدید بود که تا اعماق قلب و روحم می‌رسید. واقعا نمی‌توانم توصیف کنم.

  وی ادامه داد:من آدم شجاعی نیستم. آن لحظه مثل بچه مدرسه‌ای‌ها از فرط  درد گریه  می‌کردم. با این حال به خودم گفتم باید بمانم و به خاطر تیمم نبرد کنم.

  در همین ارتباط آندرئاس هیرش، مربی‌اش عنوان کرد: واقعا کمتر ورزشکاری اقدامی مثل او انجام می دهد. باید به خاطر تصمیم این پهلوان، کلاه را از سر برداشت و برایش دست زد. او مصداق یک ورزشکار متعصب و فداکار است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.