• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  کد خبر : 1891169

  هراز، ۱۹ مرداد مسدود است

  هراز، ۱۹ مرداد مسدود استReviewed by Iranvij-1 on Aug 8Rating: پلیس راه فرماندهی انتظامی استان، در اطلاعیه ای از اعمال محدودیت های ترافیکی و انسداد مقطعی محور هراز روز سه شنبه ۱۹ مردادماه برای انجام عملیات راهسازی خبر داد. به گزارش ایران ویج از پایگاه خبری پلیس، در این اطلاعیه آمده است، به منظور اجرای…

  هراز، ۱۹ مرداد مسدود استReviewed by Iranvij-1 on Aug 8Rating:

  پلیس راه فرماندهی انتظامی استان، در اطلاعیه ای از اعمال محدودیت های ترافیکی و انسداد مقطعی محور هراز روز سه شنبه ۱۹ مردادماه برای انجام عملیات راهسازی خبر داد.

  ۳۲

  به گزارش ایران ویج از پایگاه خبری پلیس، در این اطلاعیه آمده است، به منظور اجرای عملیات احداث باند سبقت محور هراز حدفاصل «پیچ کلرد» تا تقاطع «چلاو»، این محور به صورت مقطعی در روز سه شنبه مسدود می شود.

  براساس این گزارش، برابر اعلام شرکت «آوردین دژ شمال» پیمانکار پروژه به منظور عملیات تیرگذاری پل جدید محدوده «شیمیکوه» (رستوران چهار فصل شاندیز) در کیلومتر ۲۶ نیاز به انسداد مقطعی محور هراز دارد.

  پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران به رانندگان وسایل نقلیه ای که قصد تردد از محور هراز دارند، خواست:با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی پلیس را در برقراری نظم و امنیت ترافیکی یاری کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.