• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , تئاتر و سینما , فرهنگی و هنری » نمایشی که محب اهری از بازی در آن جا ماند!
  کد خبر : 1891103

  نمایشی که محب اهری از بازی در آن جا ماند!

  نمایشی که محب اهری از بازی در آن جا ماند!Reviewed by Iranvij-1 on Aug 8Rating: کارگردان نمایش «امشب فقط برای تو» از چگونگی انتخاب رضا بنفشه‌خواه به جای حسین محب اهری در این اثر سخن گفت. وحید اخوان کارگردان نمایش «امشب فقط برای تو» در خصوص اثر خود بیان کرد: این نمایشنامه از اثر «چخوف»…

  نمایشی که محب اهری از بازی در آن جا ماند!Reviewed by Iranvij-1 on Aug 8Rating:

  کارگردان نمایش «امشب فقط برای تو» از چگونگی انتخاب رضا بنفشه‌خواه به جای حسین محب اهری در این اثر سخن گفت.

  ۱۵
  وحید اخوان کارگردان نمایش «امشب فقط برای تو» در خصوص اثر خود بیان کرد: این نمایشنامه از اثر «چخوف» برداشت شده است. داستان غم و اندوه چند انسان را نشان می‌دهد که همانند آثار دیگر این هنرمند برشی از زندگی است.

  وی با بیان اینکه قرار بود، محب اهری در این نمایش به ایفای نقش بپردازد اظهار داشت: به دلیل اینکه وی در سریالی مشغول به ایفای نقش بود و بعد از آن هم دچار کسالت شد، نتوانستیم ایشان را در کنار خود داشته باشیم.

  اخوان درباره انگیزه خود از انتخاب نمایشنامه «چخوف» بیان کرد: از آنجایی که شاگرد استاد سمندریان بودم و ایشان علاقه بسیاری به این هنرمند داشتند؛ من هم به مراتب شروع به خواندن آثار وی کردم. «دایی وانیا» را بیشتر ازهمه دوست داشتم اما شرایط روی صحنه بردن آن تا به حال پیش نیامده است.

  وی با بیان اینکه هنوز رضا بنفشه خواه قدرت بدنی خود را روی صحنه حفظ کرده است، عنوان کرد: رضا بنفشه‌خواه با ویژگی‌های این نقش همخوانی داشت. از طرفی همچنان با وجود سن و سالش، نسبت به هنرمندان دیگر قدرت بیشتری روی صحنه دارند.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.