• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » نیما و نوشاد عالمیان ضعیف‌تر از حد انتظار بازی کردند
  کد خبر : 1890740

  شهسواری پتانسیل بالایش را نشان داد

  نیما و نوشاد عالمیان ضعیف‌تر از حد انتظار بازی کردند

  سرمربی سابق تیم ملی تنیس روی میز ایران گفت: نیما و نوشاد عالمیان در مسابقات المپیک ضعیف‌تر از حد انتظار ظاهر شدند و برعکس آنها ندا شهسواری عملکرد بسیار خوبی داشت.

  نیما و نوشاد عالمیان ضعیف‌تر از حد انتظار بازی کردندReviewed by Night-1 on Aug 7Rating:

  ۱۳۹۴۰۶۲۰۰۰۰۲۸۷_PhotoA

  به گزارش ایران ویج مهرداد بابادیوند در مورد عملکرد ملی‌پوشان تنیس روی میز در مسابقات المپیک اظهار داشت: نوشاد و نیما ضعیف‌تر از حد انتظار ظاهر شدند و برعکس آنها ندا بسیار خوب کار کرد و پتانسیل بالای خود را نشان داد. نمی‌دانم چرا برای برادران عالمیان این اتفاق افتاد، نوشاد پیش از این و در المپیک قبلی بازیکن رده ۲۸ دنیا را برده بود و برای این المپیک با توجه به تجربه‌اش انتظار بیشتری داشتیم.

  وی ادامه داد: فدراسیون هم برای آماده‌سازی آنها چیزی کم نگذاشت، آنها اردوی چین رفتند و در مسابقات کره و ژاپن شرکت کردند که همه از نتایج و عملکرد خودشان راضی بودند.

  مربی سابق تیم ملی تنیس روی میز ایران عنوان کرد: مشخص بود که نیما استرس زیادی دارد و آرامش روانی و تمرکز لازم دیده نمی‌شود. او هم بازیکنان بزرگی را برده بود اما در بازی دومش نباید این طور شکست می‌خورد. درست است که حریفان آنها قوی بودند اما آنها در بازی یکطرفه نتیجه را واگذار کردند که اصلاً انتظارش را نداشتیم، نتوانستند بازی خودشان را انجام دهند.

  بابادیوند با اشاره به عصبانیت نوشاد عالمیان گفت: مشخص بود که آنها اعتماد به نفس پایینی داشتند، سرویس‌های زیادی خراب کردند و با عصبانیت بازی می‌کردند، نباید ای اتفاق آن هم در المپیک بیفتد.

  وی در مورد اینکه نوشاد گفته است فدراسیون قبلی ۱۰ سال او را عقب انداخت، گفت: به نظر من نباید پیروزی‌ها را به فدراسیون فعلی و شکست‌ها را به نام فدراسیون قبل تمام کنیم. نباید زحماتی که قبلاً کشیده شده است را نادیده بگیرد. درست است فدراسیون قبلی هم مشکلاتی داشت اما همین نوشاد المپیک قبلی را در زمان فدراسیون قبلی رفت که آن نتایج درخشان را هم گرفت و به رده ۴۰ دنیا صعود کرد.

  سرمربی سابق تیم ملی ادامه داد: بازیکن نباید به امید فدراسیون باشد، خیلی از بازیکنان دنیا هم خودشان در مسابقات حضور پیدا می‌کنند، در ایران هم چند بازیکن اینطور هستند.

  وی در پایان عنوان کرد: در مجموع از عملکرد برادران عالمیان ضعیف تر از حد انتظار بود و باید پس از بازگشت یک کار کارشناسی صورت بگیرد و سرمربی تیم ملی می‌تواند بهتر در مورد این شکست‌ها توضیح بدهد. به نظر من بانوان ما در چند سال گذشته بسیار خوب کار کردند، در مسابقات قهرمانی جهان هم دیدیم چه درخششی داشتند، باید بیشتر به آنها توجه کنیم.

  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.