• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بهداشت و سلامت » حذف تاثیر سوابق تحصیلى در نتیجه آزمون دستیارى پزشکى
  کد خبر : 1890686

  حذف تاثیر سوابق تحصیلى در نتیجه آزمون دستیارى پزشکى

  حذف تاثیر سوابق تحصیلى در نتیجه آزمون دستیارى پزشکىReviewed by Iranvij-1 on Aug 7Rating: دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که موضوع تاثیر سوابق تحصیلی در نتیجه آزمون دستیاری برای دوره جاری لحاظ نمى شود. متن اطلاعیه دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت به شرح زیر است:…

  حذف تاثیر سوابق تحصیلى در نتیجه آزمون دستیارى پزشکىReviewed by Iranvij-1 on Aug 7Rating:

  دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که موضوع تاثیر سوابق تحصیلی در نتیجه آزمون دستیاری برای دوره جاری لحاظ نمى شود.

  ۱۷

  متن اطلاعیه دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت به شرح زیر است:

  تاثیر سوابق تحصیلی در نمره آزمون دستیاری، که پیش از این از سوی شورای آموزش پزشکی و تخصصی مورد تصویب قرار گرفته بود، موجب بروز نگرانی هایی در میان داوطلبان محترم شد. لذا با توجه به نتایج بدست آمده از آنالیز و تحلیل نمرات حاصله از آزمون دستیاری که با لحاظ نمودن نمره پیش کارورزی و معدل دوره پزشکی عمومی استخراج شده است و به منظور رفاه حال داوطلبان محترم، رفع نگرانی های موجود و ایجاد بستر مناسب تر در جهت انتخاب رشته متناسب با نتایج آزمون دستیاری، به اطلاع می رساند موضوع تاثیر سوابق تحصیلی در نتیجه نهایی آزمون دستیاری برای دوره جاری لحاظ نمى شود و نتایج آزمون بدون احتساب سوابق تحصیلی (اعم از معدل کل دوره پزشکی عمومی و نمره پیش کارورزی) مبنای انتخاب رشته قرار مى گیرد و تا پایان هفته جاری نتایج و کارنامه های جدید از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به اطلاع داوطلبان مى رسد تا بر آن اساس داوطلبان اقدام به انتخاب رشته نمایند.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • ناشناس

   من که دارای معدل ۱۷.۷۲ از دانشگاه تهران هستم و آزمون پره هم ۱۴۳ شدم، برام زده “معدل و نمره پره اینترنی برای شما تاثیر مثبت نداشته”!
   حتی رتبم تو همه زیر گروهها بدتر شده الان !
   سوالم اینه که پس برای کی تاثیر داشته وقتی برای من نداشته؟؟؟؟؟؟
   مسئولین جواب بدند بعد این همه مسخره بازی.
   از پس تراز کردن چهار تا معدل هم واقعا بر نمیان!!!!!!
   آیا من جزو ۸۰۰ نفری که پورکاظمی گفته بود که سوابق تحصیلی روی نمره اونها اثر گذاشته نباید می شدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   دقیقا، از هر کسی از دوستان اصطلاحا بچه درسخوان هم پرسیدم میگن برای ما هم تاثیر داده نشده. لازم به ذکر است که معدل و نمره پره بعضی از این افراد خیلی عالی و ماورایی بوده. ظاهرا برای یک تعداد افراد خاص فقط این اثر سوابق را اعمال کرده اند تا رتبه های این افراد خاص را بهتر بکنند.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.