• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزش » خوش‌خبر: ربط دادن غیبت در رژه به موضوع لباس اشتباه بزرگی بود
  کد خبر : 1890159

  خوش‌خبر: ربط دادن غیبت در رژه به موضوع لباس اشتباه بزرگی بود

  خوش‌خبر: ربط دادن غیبت در رژه به موضوع لباس اشتباه بزرگی بودReviewed by Night-1 on Aug 6Rating: سرپرست تیم ملی والیبال تاکید کرد: موضوع غیبت سه والیبالیست شاخص تیم ایران در مراسم رژه کاروان ورزشی ایران ارتباطی به بحث تهیه نشدن لباس کاروان برای او نداشته است. به گزارش ایران ویج، امیر خوش‌خبر در واکنش…

  خوش‌خبر: ربط دادن غیبت در رژه به موضوع لباس اشتباه بزرگی بودReviewed by Night-1 on Aug 6Rating:

  ۱۴۶۵۰۴۸۴۲۹۳۹۰_JAAY9149

  سرپرست تیم ملی والیبال تاکید کرد: موضوع غیبت سه والیبالیست شاخص تیم ایران در مراسم رژه کاروان ورزشی ایران ارتباطی به بحث تهیه نشدن لباس کاروان برای او نداشته است.

  به گزارش ایران ویج، امیر خوش‌خبر در واکنش به انتقادهای گسترده به غیبت سعید معروف، محمد موسوی و شهرام محمودی در مراسم رژه کاروان ایران در المپیک در اعتراض به آماده نشدن لباس برای سرپرست تیم ملی والیبال گفت: ربط دادن غیبت این سه والیبالیست در مراسم رژه به موضوع لباس کاروان یک اشتباه محض بود. موسوی به علت بازتاب بد این موضوع در شبکه‌های اجتماعی ناراحت و پشیمان است و نتوانست تا صبح بخوابد.

  سرپرست تیم ملی والیبال افزود: مطرح شدن چنین موضوعاتی در این شرایط برای تیم والیبال و کاروان ورزشی ایران مانند سم خطرناک است. حضور در مراسم رژه الزامی نیست همانطور که تعدادی از دوچرخه‌سواران یا نیما عالمیان یا روزبهانی هم شرکت نکردند تا برای مسابقه خود خسته نشوند اما اینکه با نوشتن مطالب غیرواقع در شبکه‌های اجتماعی بخواهیم موضوع شرکت نکردن سه والیبالیست را به بحث لباس ارتباط دهیم اشتباه بزرگی است.

  وی افزود: این درست است که لباس رژه‌ای که به من دادند اندازه‌ام نبود و نتوانستم آن را بپوشم اما این موضوع نمی‌تواند دلیلی برای شرکت نکردن در مراسم رژه باشد و با این کار مردم ناراحت شوند.

  منبع: ایسنا
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.