• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه , مطالب برگزیده سایت » انتشار کارنامه داوطلبان آزمون دستیاری پزشکی تا عصر امروز
  کد خبر : 1889970

  انتشار کارنامه داوطلبان آزمون دستیاری پزشکی تا عصر امروز

  انتشار کارنامه داوطلبان آزمون دستیاری پزشکی تا عصر امروزReviewed by Iranvij-1 on Aug 6Rating: رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی از انتشار کارنامه آزمون دستیاری پزشکی تا عصر امروز خبر داد و گفت: داوطلبان از فردا به مدت دو روز مهلت انتخاب رشته دارند. محمدحسین پورکاظمی رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی  از انتشار کارنامه…

  انتشار کارنامه داوطلبان آزمون دستیاری پزشکی تا عصر امروزReviewed by Iranvij-1 on Aug 6Rating:

  رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی از انتشار کارنامه آزمون دستیاری پزشکی تا عصر امروز خبر داد و گفت: داوطلبان از فردا به مدت دو روز مهلت انتخاب رشته دارند.

  ۲۹

  محمدحسین پورکاظمی رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی  از انتشار کارنامه داوطلبان شرکت کننده در آزمون دستیاری تخصصی پزشکی خبر داد و گفت: تا عصر امروز کارنامه ها روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjeshp.ir قرار می گیرد.

  وی ادامه داد: دفترچه راهنمای انتخاب رشته محل آزمون دستیاری تخصصی پزشکی، هفته گذشته منتشر شد و داوطلبان از ۱۷ تا ۱۹ مردادماه وقت دارند تا به کمک دفترچه راهنما انتخاب رشته کنند.
  رییس سازمان سنجش و آموزش پزشکی تصریح کرد: از ۱۴ هزار شرکت کننده، حدود ۶ هزار و ۷۰۰ نفر مجاز به انتخاب رشته شده که در نهایت از این تعداد سه هزار و ۳۰۰ نفر پذیرفته می شوند.

  وی اثر سوابق تحصیلی را در کمتر از هزار نفر که در بین آنها نیز در بیش از ۹۰ درصد افراد تنها یک یا ۲ نمره از کل دانست و ابراز داشت: شرکت کنندگان نگران تاثیر سوابق تحصیلی خود نباشند چراکه تاثیر منفی در کل نمره لحاظ نمی شود و فقط در قبولی برخی افراد تاثیر محدودی دارد.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.