• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , مذهبی » نام طراح ترور پیامبر(ص) روی یک خیابان!
  کد خبر : 1889967

  نام طراح ترور پیامبر(ص) روی یک خیابان!

  نام طراح ترور پیامبر(ص) روی یک خیابان!Reviewed by Iranvij-1 on Aug 6Rating: یک زن سعودی با شکایت از اسم خیابانی در ریاض که به نام یکی از دشمنان و طراح ترور پیامبر(ص) نامیده شده است، خواستار تغییر آن شد.  یک زن سعودی، در صفحۀ توییر خود، با اشاره به اینکه در منطقۀ «الرائد» ریاض خیابانی…

  نام طراح ترور پیامبر(ص) روی یک خیابان!Reviewed by Iranvij-1 on Aug 6Rating:

  یک زن سعودی با شکایت از اسم خیابانی در ریاض که به نام یکی از دشمنان و طراح ترور پیامبر(ص) نامیده شده است، خواستار تغییر آن شد.

  ۶۲

   یک زن سعودی، در صفحۀ توییر خود، با اشاره به اینکه در منطقۀ «الرائد» ریاض خیابانی با نام «عامر بن طفیل» وجود دارد، نوشت: «او فردی بوده که پیامبر(ص) را آزار داده و حضرت او را نفرین کرده است. آیا درست است که یک خیابان به نام او باشد»؟

  شهرداری ریاض هم که خود، خیابان یاد شده را به نام دشمن پیامبر نامگذاری کرده است، در واکنش به پیام زن سعودی، ضمن تشکر از او، وعده داد که به زودی نام این خیابان را تغییر دهد.

  عامر بن طفیل عامری از اعراب قبیله «بنی عامر بن صعصعه»، ساکن سرزمین نجد بود و از شاعران و بزرگان عرب جاهلی به شمار می آمد. مشهور است که او اسلام نیاورد و کافر از دنیا رفت. همچنین، در روایت های تاریخی نقل شده است که او برای ترور پیامبر(ص) به نزد او آمد اما طرح ترور حضرت با عنایت پروردگار شکست خورد. در همان رویداد پیامبر(ص) عامر بن طفیل را نفرین کرد. گفته اند پس از نفرین پیامبر(ص) او در راه بازگشت به سرزمین خود با طاعون هلاک شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.