• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » ۱۹ هزار نفر در انتظار دریافت خط تلفن ثابت هستند
  کد خبر : 1889964

  سیدی در کنفرانس مطبوعاتی مطرح کرد:

  ۱۹ هزار نفر در انتظار دریافت خط تلفن ثابت هستند

  ۱۹ هزار نفر در انتظار دریافت خط تلفن ثابت هستندReviewed by Iranvij-1 on Aug 6Rating: مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران گفت: از ابتدای سال ۹۵تا کنون ۱۰۷هزار فروش فیش تلفن ثابت داشتیم که حدود ۱۹هزار نفر بالای یک ماه در انتظار دریافت خط تلفن ثابت هستند. علیرضا سیدی مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران…

  ۱۹ هزار نفر در انتظار دریافت خط تلفن ثابت هستندReviewed by Iranvij-1 on Aug 6Rating:

  مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران گفت: از ابتدای سال ۹۵تا کنون ۱۰۷هزار فروش فیش تلفن ثابت داشتیم که حدود ۱۹هزار نفر بالای یک ماه در انتظار دریافت خط تلفن ثابت هستند.

  ۶۱
  علیرضا سیدی مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران در کنفرانس مطبوعاتی که امروز (شنبه) در باغ نگارستان برگزار شد، اظهار داشت: شرکت مخابرات استان تهران با واگذاری بیش از ۸میلیون و ۲۵۰هزار تلفن ثابت و بیش از ۱میلیون مشترک دیتا توانسته بزرگترین رتبه در این حوزه را کسب کند.

  وی افزود: در حال حاضر بر اساس لایحه تلفن ثابت ۱۲۶هزار دایره تلفن ثابت داریم که از ابتدای سال ۹۵، ۱۰۷هزار فروش فیش را در این زمینه داشتیم.

  مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران گفت: بر اساس آمار کلی حدود ۱۹هزار مشترک بالای یک ماه در انتظار هستند که از این تعداد ۵۰درصد مربوط به استان تهران و ۵۰درصد مابقی برای استان البرز است.

  سیدی تصریح کرد: ‌۲۲هزار و ۸۹۲ دستگاه تلفن همگانی در ۲ استان تهران و البرز مشغول به کار هستند، مشترکین پر سرعت اینترنت از مرز یک میلیون گذشته است و حدود ۱۲هزار و ۸۵۰ کیلومتر فیبر نوری به وسیله شرکت مخابرات در ۲ استان تهران و البرز برای بستر سازی ارائه خدمات بهتر و بیشتر برای اپراتورها ایجاد شده است.

  وی افزود: در کل ۹۸۹ روستا در سطح استان داریم که ارتباطات مخابراتی در آنها برقرار است، همینطور حدود ۵۰درصد افزایش اینترنت را داشتیم که امسال ۲۰درصد نیز افزایش یافته است.

  مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران گفت: تا تیرماه ۹۵ دایره تلفن ثابت ۱۶۶هزار بوده است و ۴۳۳هزار فیش امسال به فروش رسیده است.

  سیدی تصریح کرد: در بحث شبکه دسترسی، عمده‌ترین مسئله سرمایه گذاری است که با توجه به گسترش شبکه ملی اطلاعات و نیاز مشترکان به دسترسی بیشتر باید قابلیت‌ها و زمینه پهنای باند افزایش یابد و خدمات بهتری در این زمینه ارائه شود.

  وی افزود: در زمینه توسعه شبکه ملی اطلاعات با آمار ۴هزار و ۷۰۰ در سطح البرز و تهران پیشتاز هستیم، اما این مقدار کافی نیست و باید در این زمینه تمامی سازمان‌ها با یکدیگر همکاری لازم را برای ارتقاء خدمات خود داشته باشند.

  مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران گفت: راه‌اندازی شبکه GPA از نظر پدافند غیر عامل نیز ضروری است، چرا که اگر این شبکه راه‌اندازی شود، در بروز حوادثی چون حادثه شهران قطعی تلفن ثابت مشترکین در مقیاس کمتری رخ خواهد داد و زمان قطعی تلفن از ۲۴ساعت به ۱۲ساعت و کمتر خواهد رسید، با راه‌اندازی این شبکه می‌توانیم در کل استان تهران خرابی‌ها را در کمترین زمان ممکن رفع کنیم.

  سیدی تصریح کرد:‌ البته در را‌ه‌اندازی این سیستم‌ها شهرداری و برخی از آنها نقش اساسی دارند، چرا که هزینه سنگینی را راه‌اندازی این گونه شبکه‌ها با خود به همراه دارد و نیازمند توجه بسیار است.

  وی افزود:‌ در بخش انتقال با رشد ۳G و ۴G ها باید به فکر گسترش شبکه‌ها و ارتقاء آنها باشیم که این نیز در دستور کار ما قرار گرفته است.

  وی افزود: تکمیل شبکه NGN در شبکه مخابراتی و رسانه جدید از جمله مسائل مطرح می‌باشد که امسال ایجاد بستر با محتوای جدید VDFN در برنامه‌ خود قرار دادیم و برای بهره‌برداری و ارائه سرویس با سرعت بالای ۵۰ از جمله برنامه‌های مهم مخابرات است.

  مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران گفت: امسال با هماهنگی صدا و سیما شاهد بهره‌برداری از سرویس IPTR هستیم، همچنین پروژه‌ و سرویس پیام‌‌های صوتی برای کسانی که از شماره‌های ۴ و ۵ رقمی استفاده می‌کنند و به منظور جابه‌جایی آنها راه‌اندازی و قابل استفاده است.

  سیدی تصریح کرد:‌ بهره‌برداری از پرتال جدید با هدف مشتری مداری، تجاری سازی، سرویس مداری و جذابیت بصری از جمله اقداماتی است که شرکت مخابرات تاکنون انجام داده است.

  *پرداخت خسارت بیش از ۱۴ ساعت قطعی تلفن به مشتریان

  در ادامه کاظمی معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران گفت: در رابطه‌ با FLA ها مبلغ خانگی ما بالغ بر ۱۵میلیون بوده و تعداد مشتریان بالای هزار و ۵۰۰تا ۲ هزار نفر می‌شدند و حدود ۴تا ۵سال است که خسارات بیش از ۱۴ساعت قطعی را به مشتریان پرداخت می‌کنیم.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.