• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث , مطالب برگزیده سایت » روایتی از کرباسچی درباره خودکشی حسابدار حزب کارگزاران
  کد خبر : 1889961

  روایتی از کرباسچی درباره خودکشی حسابدار حزب کارگزاران

  روایتی از کرباسچی درباره خودکشی حسابدار حزب کارگزارانReviewed by Iranvij-1 on Aug 6Rating: دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در واکنش به خودکشی حسابدار حزب کارگزاران گفت: فرد متوفی برای امور حسابداری و پیگیری نامه‌ها در استخدام حزب کارگزاران بود. غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در گفت وگویی با اشاره به خودکشی یکی از افراد شاغل…

  روایتی از کرباسچی درباره خودکشی حسابدار حزب کارگزارانReviewed by Iranvij-1 on Aug 6Rating:

  دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در واکنش به خودکشی حسابدار حزب کارگزاران گفت: فرد متوفی برای امور حسابداری و پیگیری نامه‌ها در استخدام حزب کارگزاران بود.

  ۶۰
  غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در گفت وگویی با اشاره به خودکشی یکی از افراد شاغل در این حزب در روز گذشته، اظهارکرد: فرد متوفی کارمند بازنشسته شهرداری بوده و برای امور حسابداری و پیگیری نامه‌ها در دبیرخانه حزب به استخدام درآمده بود و عضو حزب نبود.

  وی افزود: به دلیل اینکه فرد متوفی مورد اعتماد بود برای کمک و تامین هزینه‌های زندگی‌اش، در دفتر حزب مشغول به‌کار شده بود.

  دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه فرد متوفی کلید ورود ساختمان را برای روزهای کاری در اختیار داشته است، تصریح کرد: روز گذشته یکی از اعضای حزب برای انجام اموری به دفتر مراجعه می ‌کند که با جنازه وی مواجه می‌شود و پلیس را در جریان امور قرار می‌دهد.

  کرباسچی با اشاره به برخی مباحث مطرح شده درباره اینکه برخی از اعضای حزب کارگزاران ماهیانه ۶ میلیون حقوق دریافت می کنند، گفت: این حزب به این متوفی و به یک نفر نیروی خدماتی برای امور نظافت حقوق پرداخت می‌کند و پرداختی دیگری به افراد ندارد و حتی اعضا باید حق عضویت بپردازند و حزب امکانات پرداخت حقوق را ندارد.

  وی در پاسخ به سئوالی درباره اینکه فرد متوفی در وصیت‌نامه خود اعلام کرده حدود یک میلیون حقوق دریافت می‌کرده است، تصریح کرد: حزب کارگزاران برای انجام امور حسابداری و پیگیری نامه‌ها حدود ۲ میلیون به وی حقوق پرداخت می‌کرده و یک میلیونی که در وصیت‌نامه وی ذکره شده مربوط به حقوق بازنشستگی‌اش است.

  روز گذشته در دفتر حزب کارگزاران سازندگی جسد مردی که خود را حلق آویز کرده بود، کشف شد که بنا به اظهارات محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران، فرد مذکور، معاون مالی و اداری حزب کارگزاران بوده است.

  در همین زمینه در برخی رسانه‌ها اعلام شد که بنا بر وصیت‌نامه فرد متوفی، وی ماهانه یک میلیون از حزب کارگزاران حقوق دریافت می‌کرده است.رسانه‌ها همچنین از دریافت حقوق ماهانه ۶ میلیونی برخی از اعضای ارشد حزب کارگزاران خبر داده بودند.
  منبع: باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.