• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » تشکیل ستادی برای تشدید برخورد با مشمولان غایب
  کد خبر : 1889862

  تشکیل ستادی برای تشدید برخورد با مشمولان غایب

  تشکیل ستادی برای تشدید برخورد با مشمولان غایبReviewed by Iranvij-1 on Aug 6Rating: معاون سازمان وظیفه عمومی با اعلام تشکیل ستاد فراخوان و تعیین تکلیف مشمولان غایب، از هماهنگی این ستاد با سایر پلیس‌های تخصصی، وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها برای اجرای طرح تشدید برخورد با مشمولان غایب خبر داد. سرهنگ رحمان علیدوست درخصوص مشمولان غایب گفت:…

  تشکیل ستادی برای تشدید برخورد با مشمولان غایبReviewed by Iranvij-1 on Aug 6Rating:

  معاون سازمان وظیفه عمومی با اعلام تشکیل ستاد فراخوان و تعیین تکلیف مشمولان غایب، از هماهنگی این ستاد با سایر پلیس‌های تخصصی، وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها برای اجرای طرح تشدید برخورد با مشمولان غایب خبر داد.

  ۴۶

  سرهنگ رحمان علیدوست درخصوص مشمولان غایب گفت: انجام خدمت وظیفه عمومی در زمان جنگ و صلح از وظایف کلیه افراد ذکور ایرانی است که می بایست برابر مقررات تعیین شده این تکلیف را به جای آورده و به جهت اشتغال و یا حضور در فعالیت‌های اجتماعی وضعیت خود را در قبال این فریضه مشخص کنند.
  معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا افزود: در سال‌های اخیر طرح تشدید برخورد با مشمولان غایب و اعمال محرومیت‌ها و محدودیت‌های اجتماعی طبق ماده ۵۸ و ۶۳ قانون خدمت وظیفه عمومی در دستور کار قرار گرفت و لذا با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح، ستاد فراخوان و تعیین تکلیف مشمولان غایب در سازمان وظیفه عمومی ناجا تشکیل شده است.
  معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا خاطر نشان کرد: هدف این ستاد شناسایی مشمولان غایب، ایجاد محدودیت‌ها و محرومیت‌ها اجتماعی برای مشمولان غایب، الزام دستگا ه‌های دولتی به اجرای قانون، برخورد قانونی با دستگاه‌های غیر دولتی و خصوصی در مورد به کارگیری مشمولین غایب می باشد.
  وی تاکید کرد: براساس ماده ۱۰ قانون خدمت وظیفه عمومی، افراد ذکور ایرانی برای دریافت تسهیلات و خدماتی مانند اخذ گواهینامه، دریافت هرگونه وام از طریق بانک‌ها، کاندید شدن جهت انتخابات، دریافت اصل گواهینامه یایان تحصیلات، صدور پروانه کسب، اجازه اشتغال در شرکت‌های تعاونی، دریافت مستمری، استخدام به هر صورت و شکلی نیازمند مدارک دال بر رسیدگی به وضعیت خدمتی خود از سازمان وظیفه عمومی ناجا بوده و افراد فاقد مدارک مربوط از این تسهیلات محروم می شوند.
  علیدوست گفت: ستاد این طرح ضمن هماهنگی با سایر پلیس‌های تخصصی و وزارت خانه‌ها و دستگاه‌های مربوط و با توجه به ماموریت‌ها و ظرفیت‌های آنان در اجرای این قانون تلاش ویژه دارد.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.