• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , تئاتر و سینما , فرهنگی و هنری » هیات انتخاب سه بخش مسابقه جشنواره تئاتر شهر معرفی شدند
  کد خبر : 1889509

  هیات انتخاب سه بخش مسابقه جشنواره تئاتر شهر معرفی شدند

  هیات انتخاب سه بخش مسابقه جشنواره تئاتر شهر معرفی شدندReviewed by Iranvij-2 on Aug 6Rating:   آثار بخش خیابانی جشنواره تئاتر شهر که از امروز ۱۵ مرداد مرحله بازبینی خود را در فرهنگسرای بهمن پشت سر می گذارند، توسط سه هنرمند شناخته شده تئاتر مورد بازبینی قرار می گیرند. حسین پرستار بازیگر و کارگردان تئاتر،…

  هیات انتخاب سه بخش مسابقه جشنواره تئاتر شهر معرفی شدندReviewed by Iranvij-2 on Aug 6Rating:

  ۱۱۴

   

  آثار بخش خیابانی جشنواره تئاتر شهر که از امروز ۱۵ مرداد مرحله بازبینی خود را در فرهنگسرای بهمن پشت سر می گذارند، توسط سه هنرمند شناخته شده تئاتر مورد بازبینی قرار می گیرند.

  حسین پرستار بازیگر و کارگردان تئاتر، سامان خلیلیان نویسنده و کارگردان تئاتر و مدیر کانون تئاتر خیابانی و کامران شهلایی نویسنده، پژوهشگر و کارگردان تئاتر آثار راه یافته به مرحله بازبینی بخش مسابقه تئاتر خیابانی را ارزیابی می کنند.

  در بخش مسابقه تئاتر کودک و نوجوان نیز مریم کاظمی بازیگر، نویسنده، کارگردان و طراح تئاتر کودک و نوجوان در کنار هنرمندانی همچون ناصر آویژه کارگردان و بازیگر تلویزیون و تئاتر کودک و نوجوان و مجتبی مهدی نویسنده و کارگردان شناخته شده تئاتر کودک و نوجوان ارزیابی نمایش‌های تولید شده برای حضور در این بخش را بر عهده گرفته اند.

  هیات ارزیابی بخش مسابقه تئاتر صحنه ای در جشنواره تئاتر شهر نیز با حضور ۵ هنرمند و مدرس تئاتر تشکیل شده است.

  محمود رضا رحیمی نویسنده ، کارگردان و مدرس تئاتر، آرش دادگر کارگردان ، بازیگر و مدرس تئاتر ، غلامحسین لطفی بازیگر و کارگردان تئاتر ، فرشاد منظوفی نیا کارگردان ، طراح و مدرس تئاتر و حسن موذنی بازیگر ، کارگردان و مدرس تئاتر ارزیابی نهایی نمایش های بخش مسابقه تئاتر صحنه‌ای را بر عهده گرفته اند.

  پنجمین جشنواره تئاتر شهر توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در دهه سوم شهریور ماه ۱۳۹۵ برگزار می شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.