• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » فروش دو میلیاردی «دختر»/ استقبال ۳۳۳ میلیون تومانی مخاطبان از «لانتوری» ها
  کد خبر : 1889472

  فروش دو میلیاردی «دختر»/ استقبال ۳۳۳ میلیون تومانی مخاطبان از «لانتوری» ها

  فروش دو میلیاردی «دختر»/ استقبال ۳۳۳ میلیون تومانی مخاطبان از «لانتوری» هاReviewed by Iranvij-2 on Aug 5Rating: از روز چهارشنبه دو فیلم سینمایی «لانتوری» و «امکان مینا» به سالن‌های سینما اضافه شد. این فیلم‌ها هر دو با مضمون اجتماعی به چرخه اکران اضافه شدند و در این میان فیلم «لانتوری» با اقبال بیشتری مواجه شده…

  فروش دو میلیاردی «دختر»/ استقبال ۳۳۳ میلیون تومانی مخاطبان از «لانتوری» هاReviewed by Iranvij-2 on Aug 5Rating:

  ۱۰۱

  از روز چهارشنبه دو فیلم سینمایی «لانتوری» و «امکان مینا» به سالن‌های سینما اضافه شد. این فیلم‌ها هر دو با مضمون اجتماعی به چرخه اکران اضافه شدند و در این میان فیلم «لانتوری» با اقبال بیشتری مواجه شده است.

  بیش از ۸۰ درصد بلیت های سینمای فیلم «لانتوری» از طریق اینترنت از سوی مخاطبین خریداری شده است و شب گذشته با ۱۹۲ میلیون تومان فروش، به ۳۳۳ میلیون تومان ظرف دو روز نمایش رسید.

  فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به فروش ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسیده. فیلم سینمایی «بارکد» در آخرین هفته اکران به فروش نزدیک به ۹ میلیارد رسید و هم اینک فروش آن در تهران و شهرستان ۸ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان است. فیلم سینمایی «دراکولا» نیز به فروش ۳ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان در تهران و شهرستان دست یافت.

  فیلم «دختر» هم با اقبال خوبی از سوی مخاطب مواجه شده. این فیلم در تهران به فروش ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش بیش از ۵۰۰ میلیون تومان دست یافته و تا کنون بیش از ۲ میلیارد فروش داشته است. از چهارشنبه ۲۰ مردادماه تعداد سینماهای نمایش دهنده فیلم در شهرستان به ۴۵ سالن خواهد رسید.

  فیلم «زاپاس» تاکنون به فروش ۱ میلیارد و ۷۹۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در تهران دست یافته است. روز چهارشنبه در تهران به فروش ۵۵ میلیون و در روز پنج شنبه ۸۳ میلیون تومان فروش این فیلم ارزیابی شده. زاپاس هم اینک با فروش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در تهران و شهرستان روبرو شده است.

  تا زمانی که گزارش فروش آماده می‌شد، آماری از فیلم «امکان مینا» از سوی دفتر پخش بنیاد سینمایی فارابی اعلام نشد و براساس ثبت سیستمی، فیلم ظرف دو روز به فروش بیش از ۲۰ میلیون دست یافته است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.