• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 » شاهکار کمک داور ایرانی در بازی آلمان و مکزیک
  کد خبر : 1889303

  شاهکار کمک داور ایرانی در بازی آلمان و مکزیک

  شاهکار کمک داور ایرانی در بازی آلمان و مکزیکReviewed by Aryan♥ on Aug 5Rating: قضاوت بازی آلمان و مکزیک از روز اول مرحله گروهی مسابقات فوتبال را علیرضا فغانی، رضا سخندان و محمد رضا منصوری را بر عهده داشتند. به گزارش ایران ویج ، درخشش ایرانی‌های المپیک قبل از شروع رسمی این بازی‌ها آغاز شده است….

  شاهکار کمک داور ایرانی در بازی آلمان و مکزیکReviewed by Aryan♥ on Aug 5Rating:

  ilna-b4b33253-0861-496b-8eae-99b3fa58af99

  قضاوت بازی آلمان و مکزیک از روز اول مرحله گروهی مسابقات فوتبال را علیرضا فغانی، رضا سخندان و محمد رضا منصوری را بر عهده داشتند.

  به گزارش ایران ویج ، درخشش ایرانی‌های المپیک قبل از شروع رسمی این بازی‌ها آغاز شده است. درخششی که محمدرضا منصوری، کمک داور ایرانی به نمایش گذاشت. دیشب و در جریان دیدار آلمان مقابل مکزیک، محمد رضا منصوری، کمک داور دوم این مسابقه با تصمیمی صحیح و تشخیصی میلیمتری، روند مسابقه را متوقف نکرد و باعث شد تا آلمان به گل برسد. قضاوت این دیدار از روز اول مرحله گروهی مسابقات فوتبال را علی رضا فغانی، رضا سخندان و محمد رضا منصوری را بر عهده داشتند.

  ilna-93283ced-f7bb-49eb-95dc-6da5d5fdb6b7

  علی خسروی، کارشناس داوری کشورمان هم با تایید این قضاوت و با تمجید از گروه داوری ایرانی گفت: «در صحنه‌ای از این بازی، دقیقاً روی گل اول آلمان، منصوری کاری کرد کارستان! این داور که کمک دوم فغانی بود، در این صحنه بهترین تصمیم را گرفت و با شاهکارش، ایران را روسفید کرد.»

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.