• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » حمله تند یالثارات به شهاب حسینی: تو قبلا عضو داعش شده ای! شهاب دوگانه سوز!
  کد خبر : 1889103

  حمله تند یالثارات به شهاب حسینی: تو قبلا عضو داعش شده ای! شهاب دوگانه سوز!

  حمله تند یالثارات به شهاب حسینی: تو قبلا عضو داعش شده ای! شهاب دوگانه سوز!Reviewed by Iranvij-2 on Aug 4Rating: هفته نامه یالثارات در شماره روز گذشته خود حمله شدید و تندی به شهاب حسینی کرده است. حمله هفته نامه یالثارات به شهاب حسینی هفته نامه یالثارات در شماره اخیر خود که بعد از حکم…

  حمله تند یالثارات به شهاب حسینی: تو قبلا عضو داعش شده ای! شهاب دوگانه سوز!Reviewed by Iranvij-2 on Aug 4Rating:

  ۹

  هفته نامه یالثارات در شماره روز گذشته خود حمله شدید و تندی به شهاب حسینی کرده است.

  حمله هفته نامه یالثارات به شهاب حسینی

  هفته نامه یالثارات در شماره اخیر خود که بعد از حکم توقیفش منتشر شد، شهاب حسینی را داعشی خواند.

  این نشریه در مطلبی با عنوان «هنر دوگانه سوزی؟!» به قلم ایمان احمدی، شهاب حسینی را دوگانه سوز و در پی مراحل اداری سفر به آمریکا دانست و انتقادهای هفته گذشته شهاب حسینی به یالثارات را به دلیل آن دانست که «امور اداری دوگانه سوز شدن او سریع‌تر انجام دهد.» همچنین این یادداشت او را به خاطر دریافت بودجه فیلم فروشنده از دختر امیر قطر، پیشاپش عضوی از داعش دانسته است.

  تنها کسی که نباید مقابل یالثارات موضعی اتحاذ می‌کرد شهاب حسینی بود. بازیگری که هم‌اکنون در آمریکاست و مشغول انجام امور اداری اقامت و گرین کارت ایالات متحده است تا به جمع دوگانه‌سوزهای سینمای ایران بپیوندد.

  البته دوگانه سوز، فحش و ناسزا نیست. عنوانی است که به عده‌ای از اهالی سیاست و فرهنگ اطلاق می‌شود که غیر از پاسپورت ایرانی، کارت سبز اقامت در کشورهای استعمارگر اروپایی و آمریکایی را به دوش می‌کشند. شهاب حسینی حین انجام امور اداری دوگانه‌سوز شدنش، سوز آمریکایی شدیدی از خود بروز داد و در مقابل تیتر جنجالی دیوث کیست؟ یالثارات موضع تندی اتخاد کرد، بلکه امور اداری دوگانه سوزشدنش سریع‌تر انجام شود.

  اما نکته بعدی این است که یکی از حامیان اصلی فیلم فروشنده فاطمه الرمیحی رئیس اجرایی موسسه فیلم دوحه و دختر امیر قطر از ح امیان اصلی داعش است.

  فیلم فروشنده در واقع سفارش حامی داعش است که به مرد ایرانی می‌آموزد اگر به همسرت تجاوز کردند باید اول از همسرت اجازه بگیری بعد توی گوش متجاوز بزنی! طبیعی است که دختر امیر قطر از حامیان مهم داعش از ساخت فیلم ایرانی، با چنین مضمونی به شدت حمایت می‌کند و جناب شهاب حسینی خبر ندارد بخشی از دستمزدی که بابت حضور در این فیلم دریافت کرده را به صورت مستقیم (نه غیر مستقیم) حامیان داعش تقدیم ایشان کرده ا‌ند. یالثارات و نویسندگانش در دفتری دورافتاده در شهر مذهبی ری دارند نون و ماستشان را می‌خورند و پول هم دختر امیر قطر که هیچ، از هیچ نهاد قدرتی قرانی دریافت نمی‌کنند.

  اما جناب شهاب خان دوگانه سوز حسینی، شما با حضور در فیلم فروشنده قبلا عضوی از داعش شده‌ای و متاسفانه اصغعر فرهادی (کارگردان)‌ به هیچ عنوان نتوانست سرمایه‌گذاری دختر امیر قطر را در فیلم فروشنده ماست‌مالی کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • aftab aryaei

   اعتقادم بر این است که گاه ضرب المثل ها بیهوده نمی باشند و میتوان درسی آموخت . همیشه پشت پرده ها را نمیتوان دید حتی زمانیکه مثلا” برای یک نمایش میروی نمیدانی چه خبر است . دکوربندی , خواندن مجدد سناریو یا …. اما هنوز داعیش
   برای خیلی از ممالک و مردم دنیا سئوالی مهم و بزرگ شده , یک مهره ای است که متاسفانه مخرب میباشد در مورد شهاب
   حسینی و این روزنامه نگار نمیتوان بدرستی و صحت آن حرفی زد . گله ای از خود شهاب حسینی دارم برای تقدیم جایزه اش
   به بهروز وثوقی , چرا ؟ از زمانیکه میتوانستم فیلمی را ببینم و اندیشه ای باب آن داشته باشم ایشان یا با صورت خون آلود,
   و استکان های الکلی با یک موتور می دیدم امروز سینمای ایران هنرمندان بس شایسته با اچرای نقش های مختلف و بسیار
   قوی داریم حتی زمان گذشته . خود شهاب یکی از آن هاست که در یک خط ایفای نقش نکرده , خوب بود اهدای جایزه به یکی از اساتید هنری ایران و حتی جوان تر یا هم سن و سال خودش میگردید. ممنون از لطف شما .

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.