• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , مجله نقره ای شب » واکنش وزارت خارجه به سفر خانم کندی چارمز: قرار نیست همکاران ما خانم‌های آنچنانی را بشناسند
  کد خبر : 1889100

  واکنش وزارت خارجه به سفر خانم کندی چارمز: قرار نیست همکاران ما خانم‌های آنچنانی را بشناسند

  واکنش وزارت خارجه به سفر خانم کندی چارمز: قرار نیست همکاران ما خانم‌های آنچنانی را بشناسندReviewed by Iranvij-2 on Aug 4Rating: معاون پارلمانی و کنسولی وزارت امور خارجه در واکنش به سفر یک بازیگر فیلم‌‎های خاص به ایران گفت:آن شخص با اسم دیگری ویزای ایران را گرفته بود، اما فضایی علیه ارگان‌های دولتی ایجاد شد….

  واکنش وزارت خارجه به سفر خانم کندی چارمز: قرار نیست همکاران ما خانم‌های آنچنانی را بشناسندReviewed by Iranvij-2 on Aug 4Rating:

  ۸

  معاون پارلمانی و کنسولی وزارت امور خارجه در واکنش به سفر یک بازیگر فیلم‌‎های خاص به ایران گفت:آن شخص با اسم دیگری ویزای ایران را گرفته بود، اما فضایی علیه ارگان‌های دولتی ایجاد شد.

   حسن قشقاوی در هم‌اندیشی بخش خصوصی و دولتی گردشگری که در هتل اوین برگزار شد در واکنش به سفر یک بازیگر زن فیلم‌های خاص به ایران گفت: وقتی یک ستاره آمریکایی – انگلیسی برای دریافت ویزای ایران از طریق شرکتی درخواست می‌دهد، این بحث مطرح می‌شود که چرا او را تشخیص ندادند، درحالیکه طرف دیگر ماجرا این است که همکاران ما آن خانم‌های آنچنانی را بشناسند! اگر این اتفاق رخ دهد که نقض غَرَض است.

  وی اضافه کرد: آن شخص با اسم دیگری ویزای ایران را گرفته بود، اما فضایی علیه ارگان‌های دولتی ایجاد شد. البته که چنین مواردی خیلی کم اتفاق می‌افتد و حتما بارها گفته‌ام اگر بودجه (وزارت خارجه و سازمان فرهنگ و ارتباطات) در اختیار من بود، همه را به گردشگری اختصاص می‌دادم، این را برای دل خوش کردن نمی‌گویم، چون با همه وجودم به آن باور دارم.

  در زمانی که ویزای الکترونیک راه‌اندازی شود طبیعی است که با چنین مواردی مواجه شویم. بنابراین خواهش می‌کنم برای حفظ ارزش‌ها، دقت بیشتری شود، چون ممکن است حساسیت‌هایی را ایجاد کند، چرا که نظام ما اسلامی است و ما مراجع، علما و نمایندگان مجلس را داریم که حساسیت‌های فرهنگی دارند و این اتفاقات ممکن است بعدها مشکلاتی را ایجاد کند.

  او از فعالان گردشگری درخواست کرد: برادرانه و خواهرانه در اجرای طرح‌هایی مثل ویزای الکترونیک به دستگاه‌های اجرایی کمک کنند تا فضایی علیه کشور ایجاد نشود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.