• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » خودرو چقدر گران شد؟
  کد خبر : 1888991

  خودرو چقدر گران شد؟

  خودرو چقدر گران شد؟Reviewed by Aryan♥ on Aug 4Rating: دایر کردن جمعه بازار خودرو با توجه به اینکه در آن نظارت کارشناسی وجود ندارد زمینه را برای کلاهبرداری ایجاد کرده است. رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل مشهد مقدس گفت: دایر کردن جمعه بازار خودرو با توجه به اینکه در آن نظارت کارشناسی وجود ندارد زمینه را…

  خودرو چقدر گران شد؟Reviewed by Aryan♥ on Aug 4Rating:
  ۲۳۳۵۰۷۲۸
  دایر کردن جمعه بازار خودرو با توجه به اینکه در آن نظارت کارشناسی وجود ندارد زمینه را برای کلاهبرداری ایجاد کرده است.

  رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل مشهد مقدس گفت: دایر کردن جمعه بازار خودرو با توجه به اینکه در آن نظارت کارشناسی وجود ندارد زمینه را برای کلاهبرداری ایجاد کرده است.

   

  حمیدرضا حیدری اظهار کرد: هم اکنون افزایش ناملموسی در قیمت خودروها آغاز شده و مشاهده می‌شود که در انواع آنها اعم از داخلی و خارجی بین ۱ تا ۳ درصد قیمت بالا رفته است.

  وی با بیان اینکه این افزایش قیمت تا کنون رسانه‌ای نشده است، خاطرنشان کرد: هنوز آثار این اتفاق خود را نشان نداده اما امید می‌رود که با شیبی ملایم تقاضا برای خرید افزایش پیدا کرده و بازار از رکود کنونی خارج شود.

  رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل مشهد مقدس با اشاره به وجود برخی از مشکلات در این صنف، بیان کرد: باید در نظر داشت که یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که در خرید و فروش اتومبیل وجود دارد کلاهبرداری‌هایی است که در معاملات بدون چارچوب انجام می‌گیرد و اتحادیه نیز نمی‎تواند آنها را پیگیری کند.

  حیدری تصریح کرد: راه اندازی جمعه بازار خودرو نیز به این امر دامن زده و میدان را برای برخی از سودجویان باز کرده تا بتوانند در این حوزه ورود داشته باشند و انتظار می‌رود شهرداری مشهد به سرعت برای جمع آوری این بازار اقدام کند.

  وی با تأکید بر اینکه اصل وجود جمعه بازار برای تنظیم بازار و تعادل بخشیدن به قیمت‌ها است، بیان کرد: هم اکنون بازار در حالت رکود بوده و قیمت بالایی وجود ندارد و نیازی به اقداماتی از این دسته نیست بنابراین باید جمعه بازار خودرو تعطیل شود.

  رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل مشهد مقدس ادامه داد: همچنین تعداد زیادی شکایت از معامله در همین جمعه بازارها به اتحادیه می‌آید که به علت اینکه این بازار زیر نظر نیست نمی‌توان برای آنها کاری کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.