• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » اهمیت تغییر تعطیلات پایان هفته در موفقیت در تجارت بین‌الملل
  کد خبر : 1888969

  اهمیت تغییر تعطیلات پایان هفته در موفقیت در تجارت بین‌الملل

  اهمیت تغییر تعطیلات پایان هفته در موفقیت در تجارت بین‌المللReviewed by Aryan♥ on Aug 4Rating: رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: اگر به جای پنجشنبه ها، شنبه را تعطیل کنیم، می توانیم به مدار تناسب تعطیلات با کشورهای دیگر باز گردیم که باعث کسب موفقیت های بیشتری در تجارت جهانی می شود . به گزارش ایران ویج،…

  اهمیت تغییر تعطیلات پایان هفته در موفقیت در تجارت بین‌المللReviewed by Aryan♥ on Aug 4Rating:

  ۶۹۸۷۳۲_۷۳۸

  رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: اگر به جای پنجشنبه ها، شنبه را تعطیل کنیم، می توانیم به مدار تناسب تعطیلات با کشورهای دیگر باز گردیم که باعث کسب موفقیت های بیشتری در تجارت جهانی می شود .

  به گزارش ایران ویج، ولی اله افخمی راد با اشاره به اهمیت تغییر تعطیلات پایان هفته گفت: اگر تعطیلی آخر هفته ادامه یابد، شاید نتوانیم متناسب با ظرفیت کشور در تجارت بین الملل موفق باشیم.

  وی ادامه داد: اگر به جای پنجشنبه ها، شنبه را تعطیل کنیم، می توانیم به مدار تناسب تعطیلات با کشورهای دیگر باز گردیم که باعث کسب موفقیت های بیشتری در تجارت جهانی می شود و حتی با همسایگان شرایط بهتری خواهیم داشت.

  افخمی راد با اذعان به این نکته که کار کردن در روز تعطیل نیز مقدس است، افزود: مسئولان باید به این مسئله توجه کنند؛ لذا استنباط نمی کنم که این کار باید در کوتاه مدت انجام شود و باید عزمی ملی در این حوزه پدید آید.

  افخمی راد همچنین تاکید کرد که این پیشنهاد را دنبال می کنیم تا بدست وزیر و به سرانجام برسد.

  همچنین لاهوتی رئیس کنفدراسیون صادرات اظهار کرد: سال هاست که درباره این موضوع اخباری در کشور مطرح می شود ولی به نتیجه نمی رسد؛ یکسال گذشته نیز در اتاق بازرگانی بررسی و پشنهاداتی به دولت ارائه شد و خوشبختانه وزارت صنعت نیز این طرح را به هیئت وزیران ارائه داده است.

  وی ادامه داد: در حال حاضر ۴ روز کاری را بطور مشخص و بطور خاص یک روز را بدلیل عدم تطبیق ساعات با کشورها، از دست می دهیم و بنظر می رسد حساسیت ها بیشتر روی روز جمعه باشد.

  لاهوتی گفت: اگر ما نیز تعطیلی جمعه و شنبه را اعلام کنیم، حداقل یک روز تا یک روز و نیم در هفته در مراودات افزایش خواهیم داشت و می توانیم زمان را ذخیره و تاثیر آن را در اقتصاد شاهد باشیم.

  وی خاطرنشان کرد: اقتصاد قرار است به سمت شکوفایی حرکت کند؛ از منظر فرهنگی نیز رسانه ها و صداوسیما به راحتی می توانند این موضوع را تبیین نمایند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.