• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » تعیین‌تکلیف بیمه تکمیلی بازنشستگان تا ۱۷ مرداد
  کد خبر : 1888598

  مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری

  تعیین‌تکلیف بیمه تکمیلی بازنشستگان تا ۱۷ مرداد

  تعیین‌تکلیف بیمه تکمیلی بازنشستگان تا ۱۷ مردادReviewed by Iranvij-1 on Aug 3Rating: مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در ۱۷ مرداد براساس مناقصه‌ای که برگزار شد، شرکت بیمه تکمیلی بازنشستگان صندوق مشخص می‌شود. عباس رشیدی در نشست خبری امروز در خصوص ۶ مهرماه روز خانواده و تکریم بازنشستگان برگزار شد، در خصوص فراخوان…

  تعیین‌تکلیف بیمه تکمیلی بازنشستگان تا ۱۷ مردادReviewed by Iranvij-1 on Aug 3Rating:

  مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در ۱۷ مرداد براساس مناقصه‌ای که برگزار شد، شرکت بیمه تکمیلی بازنشستگان صندوق مشخص می‌شود.

  ۶۲
  عباس رشیدی در نشست خبری امروز در خصوص ۶ مهرماه روز خانواده و تکریم بازنشستگان برگزار شد، در خصوص فراخوان انتخاب بازنشسته نمونه کشوری در یازدهمین دوره بزرگداشت روز خانواده و تکوین بازنشستگان اظهار داشت: ۶ مهرماه به عنوان روز خانواده و تکریم از بازنشستگان در شورای فرهنگ عمومی کشور مصوب شده است.

  وی با اشاره به اینکه همه ساله بحث انتخاب بازنشستگان نمونه را داریم، اظهار داشت: یکی از اهداف معرفی بازنشستگان نمونه، افزایش انگیزه و ترغیب بازنشستگان برای کارآفرینی و فعالیت بیشتر آنها در جامعه است.

  وی با اشاره به اینکه در ۶ محور بازنشستگان نمونه کشوری انتخاب و معرفی می‌شوند، گفت: ثبت‌نام این افراد در حوزه‌های مختلف تا ۲۲ مردادماه ادامه خواهد داشت. بازنشستگانی که در حوزه علوم آموزشی ـ پژوهشی، کارآفرینی، فعالیت‌های اجتماعی، فعالیت‌های ورزشی و ایثار و فداکاری دارای آثاری هستند می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

  وی گفت: در کمیته داوری، اطلاعات متقاضیان مورد بررسی قرار می‌گیرد و در هر محور یک نفر بازنشسته نمونه انتخاب می‌شود.

  مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه این صندوق یک میلیون و ۲۸۰ هزار نفر بازنشسته دارد، اظهار داشت: در صندوق بازنشستگی کشوری نخبگانی وجود دارند که باید از این افراد و تجربیات آنها استفاده شود.

  رشیدی با اشاره به اینکه بیشترین بازنشسته صندوق بازنشستگی کشوری، آموزش و پرورشی هستند، گفت: تعداد بازنشسته‌های آموزش و پرورش در این صندوق ۷۵۰ هزار نفر است.

  وی درباره ارائه بیمه تکمیلی بازنشستگان این صندوق اظهار داشت: تا ۱۷ مرداد شرکت بیمه تکمیلی بازنشستگان براساس مناقصه‌ای که برگزار شده است، مشخص و اعلام خواهد شد.

  مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در سال ۹۴ حدود ۷۰۰ هزار نفر از خدمات بیمه تکمیلی صندوق بازنشستگی استفاده کردند و خدمات عمومی و تخصصی در قالب‌های مختلف درمانی به بازنشستگان داده می‌شود.

  مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد: تورهای سیاحتی و زیارتی برای بازنشستگان درنظر گرفته شده است که امسال برای این افراد شرایط بهتری را تعریف کرده‌ایم.

  وی ادامه داد: در حال حاضر کمک صندوق برای این سفرها از ۲۵۰ به ۳۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.

  مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری یادآور شد: خانه‌های امید نیز در ۲۹ استان کشور خدماتی را به بازنشستگان ارائه می‌دهد و بعضی از این خانه‌ها بسیار فعالند.

  رشیدی درباره ارائه خدماتی همچون عصا، عینک و سمعک بازنشستگان نیز گفت: در حال حاضر صندوق برای عینک بازنشستگان ۸۰ هزار تومان، سمعک ۲۰۰ هزار تومان و عصا تا ۲۰ هزار تومان پرداخت می‌کند.

  مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری یادآور شد: ثبت‌نام وام ۲ میلیونی قرض‌الحسنه به بازنشستگان این صندوق نیز از پاییز آغاز می‌شود.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.