• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » وجود بی عدالتی در لایحه کاهش ساعت کاری زنان
  کد خبر : 1888335

  وجود بی عدالتی در لایحه کاهش ساعت کاری زنان

  وجود بی عدالتی در لایحه کاهش ساعت کاری زنانReviewed by Iranvij-1 on Aug 3Rating: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: در لایحه کاهش ساعت کاری بانوان، زنان شاغل در بخش خصوصی مشمول این قانون نمی شوند.  شکور پورحسین عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در لایحه کاهش ساعت کاری بانوان، زنان شاغل…

  وجود بی عدالتی در لایحه کاهش ساعت کاری زنانReviewed by Iranvij-1 on Aug 3Rating:

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: در لایحه کاهش ساعت کاری بانوان، زنان شاغل در بخش خصوصی مشمول این قانون نمی شوند.

  ۱

   شکور پورحسین عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در لایحه کاهش ساعت کاری بانوان، زنان شاغل در بخش خصوصی مشمول این قانون نمی شوند، بنابراین استثناء قائل شدن برای برخی از افراد، بی عدالتی محض است.
  وی تصریح کرد: در حال حاضر، شورای نگهبان با ایراد از مستثنی بودن بانوان شاغل شرایط خاص درلایحه کاهش ساعت کاری معتقد است که زنان شاغل در بخش خصوصی نیز همانند دولتی ها نباید با شرط سابقه مشمول این قانون شوند.
  پورحسین با اشاره به اینکه در اجرای این لایحه نباید شاغلان بخش خصوصی از دولتی جدا شوند، تاکید کرد: با تصویب این لایحه و به قانون درآمدن آن، قطعا زنان شاغل دارای شرایط خاص دچار سرخوردگی ناشی از بی عدالتی می شوند، این درحالی است که آنان نیز مانند شاغلان دولتی با مشکل مشابه رو به رو بوده و نیازمند به حمایت جدی هستند.
  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: برای اجرای عدالت بهتر است، بودجه سنواتی بخش خصوصی این لایحه از سوی دولت تامین و برای تایید شورای نگهبان و رفع ایراد، شرط سابقه حذف شود.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.