• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ادبیات , فرهنگی و هنری » جنگ د رخانه: همسری در جستجوی آرامش اثر راشل استارنز
  کد خبر : 1888200

  جنگ د رخانه: همسری در جستجوی آرامش اثر راشل استارنز

  جنگ د رخانه: همسری در جستجوی آرامش اثر راشل استارنزReviewed by Iranvij-2 on Aug 2Rating:   راشل زمانی که عاشق دوست برادرش می شود نمی داند که قرار است یک الگوی زندگی دردناک را تکرار کند. زیرا همسرش دائما خانه را به قصد شغل خطرناکی که دارد برای مدت طولانی ترک می کند. استارنز در…

  جنگ د رخانه: همسری در جستجوی آرامش اثر راشل استارنزReviewed by Iranvij-2 on Aug 2Rating:

  ۱۴۸

   

  راشل زمانی که عاشق دوست برادرش می شود نمی داند که قرار است یک الگوی زندگی دردناک را تکرار کند. زیرا همسرش دائما خانه را به قصد شغل خطرناکی که دارد برای مدت طولانی ترک می کند. استارنز در طول این جابجایی ها و جدایی های مداوم و باردار شدن غیرمنتظره اش رشته های زندگی گذشته را با زندگی بدون آرامش کنونی خود در بحبوحه جنگ در هم می بافد. استارنز که احساساتی ثابت دارد گاهی اوقات سعی می کند همه چیز را زیاد هم جدی نگیرد. او با چالش های بیشماری در زندگی روبرو می شود و ادعا می کند که آرامش دارد. او برنامه های جدیدی برای زندگی می چیند و تمام سعی خود را می کند که از میراث دو فرزندش هیچ گونه استفاده ای نبرد.

  کتاب جنگ در خانه در واقع نمایی است از تاثیرات مخرب یک زندگی نظامی بر خانواده و تعمق درباره چیزهایی که باید رها کرد. این کتاب در رابطه با زندگی نظامی مدرن و واقعیت های جدایی، تحمل و غالب شدن عشق است.

  کتاب جنگ در خانه راشل استارنز لذت، ترس، سازش ها و تلفاتی که زمینه یک ازدواج را تشکیل می دهد را به تصویر کشیده است. اگر شما هم یک خانواده نظامی هستید یادداشت این نویسنده افکاری را در ذهن شما شکل می دهد که هرگز تا کنون نداشته اید. این کتاب کتابی است خردمندانه و بی محابا. در تمام صفحات این کتاب هیچ نکته اشتباهی وجود ندارد. داستان راشل استارنز داستانی است خارق العاده و سمبلیک در رابطه با زندگی کنونی.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.