• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » پیشنهاد روز تهران در تقویم به تصویب رسید
  کد خبر : 1888028

  پیشنهاد روز تهران در تقویم به تصویب رسید

  پیشنهاد روز تهران در تقویم به تصویب رسیدReviewed by Iranvij-1 on Aug 2Rating: طرح پیشنهاد به شورای فرهنگ عمومی کشور جهت تعیین روز تهران روز پایتخت در تقویم عمومی کشور مورد بررسی قرار گرفت.  در دویست و هشتاد و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، طرح پیشنهاد به شورای فرهنگ عمومی کشور جهت تعیین…

  پیشنهاد روز تهران در تقویم به تصویب رسیدReviewed by Iranvij-1 on Aug 2Rating:

  طرح پیشنهاد به شورای فرهنگ عمومی کشور جهت تعیین روز تهران روز پایتخت در تقویم عمومی کشور مورد بررسی قرار گرفت.

  ۱

   در دویست و هشتاد و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، طرح پیشنهاد به شورای فرهنگ عمومی کشور جهت تعیین روز تهران روز پایتخت در تقویم عمومی کشور مورد بررسی قرار گرفت.
  در این طرح آمده است شهرداری تهران موظف است پس از تعیین و معرفی این روز به عنوان روز تهران روز پایتخت نسبت به گرامیداشت و اعتلا نام تهران با هماهنگی سایر دستگاهها اجرایی با انجام برنامه های فرهنگی ترویجی و مردم شناسی تهران اقدام کرده و ضمن درج آن در برنامه بودجه سالانه شهرداری گزارش اقدامات را به صورت سالانه به شورای اسلامی شهر تهران ارائه کند.
  در ادامه مهدی چمران رییس شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت : این روز بعنوان تولد و آغاز است و منظور اینکه یک حماسه ایی اتفاق افتاده باشد در این روز مطرح نیست و قصد نداریم برای کل کشور روز پایتخت بگذاریم و این روز فقط برای تهران است.
  علیرضا دبیر نیز درباره روز تهران بیان داشت: ما قصد پیشنهاد به مرجع که شورای فرهنگ عمومی است داریم و شورا نمی تواند مستقیما اقدام کند. اسماعیل دوستی نیز در بررسی این پیشنهاد بیان داشت: پایتخت مظلوم واقع شده است زمانی مجلس نسبت به انتقال پایتخت اقدام کرده بودند که اقدام مناسبی نیست.
  وی گفت: هر شهرستان یک پایتخت تاریخی گردشگری و… ایجاد کرده است. نهایتا با تصویب اعضای شورای شهر ۱۴ مهرماه به عنوان روز پایتخت به شورای فرهنگ عمومی کشور برای درج در تقویم پیشنهاد داده شد.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.