• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه » دسترسی به اینترنت در مجموعه‌های خوابگاهی دانشگاه تهران
  کد خبر : 1887948

  دسترسی به اینترنت در مجموعه‌های خوابگاهی دانشگاه تهران

  دسترسی به اینترنت در مجموعه‌های خوابگاهی دانشگاه تهرانReviewed by Iranvij-1 on Aug 2Rating: رییس فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه تهران از افزایش پهنای باند اینترنت در خوابگاه‌های این دانشگاه خبر داد. محمود رضا هاشمی، رییس مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه تهران، گفت: در سال جاری با بررسی مشکلات و تأمین تجهیزات، زیرساخت…

  دسترسی به اینترنت در مجموعه‌های خوابگاهی دانشگاه تهرانReviewed by Iranvij-1 on Aug 2Rating:

  رییس فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه تهران از افزایش پهنای باند اینترنت در خوابگاه‌های این دانشگاه خبر داد.

  ۳۶

  محمود رضا هاشمی، رییس مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه تهران، گفت: در سال جاری با بررسی مشکلات و تأمین تجهیزات، زیرساخت دسترسی به اینترنت در مجموعه خوابگاه‌های فاطمیه، کوی دانشگاه و چمران ارتقا یافت.

  وی همچنین درباره برقراری ارتباط با دانشجویان برای آگاهی از مشکلات اینترنتی افزود: با نظرسنجی به دست آمده از کاربران و رضایت آنها در این امر، در کوی دانشگاه و مجتمع خوابگاهی چمران و فاطمیه و برخی دانشکده‌ها تجهیزاتی مستقر کردیم که می‌توان به‌وسیله آن مطلوب بودن یا نبودن وضعیت خدمات اینترنتی را رصد کرد.

  رییس مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه تهران ارتقای سامانه ثبت نام خوابگاه و تغذیه را از برنامه‌های سال جاری اعلام کرد و یادآورشد: در خوابگاه‌های سطح شهر اینترنت هنوز کیفیت مطلوبی ندارد و اولویت‌ ما این است که آن را هم به نقطه مطلوب یا حداقل قابل قبول برسانیم.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.