• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » ایستگاه سهروردی تا پایان هفته به بهره برداری می رسد
  کد خبر : 1887940

  درویش خبر داد:

  ایستگاه سهروردی تا پایان هفته به بهره برداری می رسد

  ایستگاه سهروردی تا پایان هفته به بهره برداری می رسدReviewed by Iranvij-1 on Aug 2Rating: مدیر عامل شرکت مترو تهران با اشاره به اینکه ۳ ایستگاه اقدسیه، شهید محلاتی و حسین آباد تا پایان امسال بهره برداری خواهند شد، گفت: ایستگاه سهروردی نیز در این هفته به بهره برداری می رسد.  هابیل درویش مدیر عامل…

  ایستگاه سهروردی تا پایان هفته به بهره برداری می رسدReviewed by Iranvij-1 on Aug 2Rating:

  مدیر عامل شرکت مترو تهران با اشاره به اینکه ۳ ایستگاه اقدسیه، شهید محلاتی و حسین آباد تا پایان امسال بهره برداری خواهند شد، گفت: ایستگاه سهروردی نیز در این هفته به بهره برداری می رسد.

  ۳۴

   هابیل درویش مدیر عامل شرکت مترو تهران با بیان اینکه ۹۰ درصد از خط ۳ مترو به بهره برداری رسیده است، اظهار داشت: همچنین ۸۰ درصد ایستگاه ها ساخته شده و تنها ۲۰ درصد برای مسافر گیری باقی مانده است.

  وی تصریح کرد: از ۶ ایستگاه ۳ ایستگاه اقدسیه، شهید محلاتی و حسین آباد باقی مانده که تا پایان امسال به بهره برداری می رسند؛ ایستگاه سهروردی نیز این هفته به بهره برداری خواهد رسید.

  درویش در پاسخ به این سوال که آیا در خصوص ایستگاه پاسگاه نعمت آباد تمهیداتی اندیشیده شده است یا خبر گفت: ایستگاه خط ۳ از کمربندی آزادگان شروع می شود و با توجه به اینکه بیشتر مسافران از اطراف شهر تهران هستند، طبیعی است که در ایستگاه اول با ازدحام مواجه شویم، اما با افزودن حدود ۹۱ واگن به این خط سعی می کنیم تا حدودی این معضل برطرف شود.

  *معضل دستفروشان را شرکت مترو نمی تواند به تنهایی حل کند

  وی در ادامه درباره ساماندهی دستفروشان مترو گفت: معضل دستفروشان مترو مسئله ای نیست که شرکت مترو به تنهایی بتواند آن را حل کند، چرا که این امر نیازمند همکاری و هم فکری چندین سازمان است که البته در این زمینه در شرکت بهره برداری کارهایی انجام داده ایم و در صورت رسیدن به نتیجه مشخص، آن را اعلام می کنیم.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.