• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » ایران ۱۳ مدال در المپیک ۲۰۱۶ کسب می‌کند و هجدهم می‌شود و آمریکا، در رده نخست
  کد خبر : 1887843

  مؤسسه «گلدمن ساکس» پیش‌بینی کرد:

  ایران ۱۳ مدال در المپیک ۲۰۱۶ کسب می‌کند و هجدهم می‌شود و آمریکا، در رده نخست

  بر اساس نتایج مطالعات یک موسسه آمریکایی، کاروان المپیکی ایران در بازی‌های ریو ۱۳ مدال کسب خواهد کرد.

  ایران ۱۳ مدال در المپیک ۲۰۱۶ کسب می‌کند و هجدهم می‌شود و آمریکا، در رده نخستReviewed by Night-1 on Aug 2Rating:

  Goldman_Sachs.svg

  به گزارش خبرگزاری ایران ویج، مؤسسه معتبر «گلدمن ساکس» پیش‌بینی کرد که دو غول اقتصادی جهان یعنی آمریکا و چین بیشترین مدال طلا را در بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو کسب خواهند کرد. این مؤسسه در واقع یک گروه بین‌المللی بانکداری سرمایه‌گذاری است که به سرمایه‌گذاران با اتکا به نتایج پژوهش‌ها و پیش‌بینی‌های خود از آینده اقتصاد کشورها، جهت ورود به بازارها و کشورهای جدید مشاوره سرمایه‌گذاری می‌دهد.

  نتیجه پیش‌بینی اقتصاددانان «گلدمن ساکس» نشان می‌دهد که ورزشکاران آمریکایی از بازی‌های المپیک که از روز جمعه شروع می‌شود، ۴۵ مدال طلا کسب خواهند کرد و این یعنی یک مدال طلا کمتر نسبت به چیزی که چهار سال پیش در المپیک لندن کسب کردند. طبق این پیش‌بینی، چین با ۳۶ مدال طلا که نسبت به المپیک پیش دو مدال طلا کمتر است، در مکان دوم بازی‌ها را به پایان خواهد برد.

  کاروان المپیکی بریتانیا هم در این دوره ۲۳ مدال طلا کسب خواهد کرد که این رقم نسبت به المپیک لندن، ۶ مدال طلا کمتر است، اما در مجموع این تیم با ۵۹ مدال در رده سوم و بالاتر از روسیه خواهد ایستاد. کاروان روسیه هم که تحت‌تأثیر پرونده دوپینگش قرار دارد، در این بازی‌ها ۱۴ مدال طلا کسب خواهد کرد و این یعنی ۱۲ مدال طلا کمتر نسبت به المپیک ۲۰۱۲.

  بر اساس گزارش این مؤسسه، فراتر از عملکرد ورزشی، موفقیت اقتصادی کشورها شانس موفقیت ورزشکاران مربوطه در المپیک را افزایش می‌دهد چرا که کشورهایی با رشد اقتصادی بهتر، احتمال بیشتری برای تولید ورزشکارانِ در سطح جهانی دارند.

  برزیل، میزبان این دوره بازی‌های المپیک که با ۲۰۰ میلیون جمعیت پنجمین کشور پرجمعیت جهان و هفتمین اقتصاد بزرگ جهان است، پیش‌بینی شده در این دوره تنها پنج مدال طلا کسب کند.

  در پیش‌بینی مؤسسه «گلدمن ساکس»، کاروان ایران چهار مدال طلا کسب خواهد کرد که این تعداد نسبت به المپیک ۲۰۱۲ تغییری نخواهد کرد. کاوران المپیکی کشورمان در این دوره با مجموع ۱۳ مدال که یک مدال بیشتر از المپیک پیش است، در رده هجدهم بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ را به پایان خواهد برد.

  جدول توزیع مدال‌‎ها در پایان بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ و مقایسه آن با المپیک پیش بر اساس پیش‌بینی مؤسسه «گلدمن ساکس» به شرح زیر خواهد بود:

  ۱۳۹۵۰۵۱۲۰۹۳۶۴۷۲۹۲۸۲۶۹۹۷۱۰

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.