• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه » تصویب ساخت خوابگاه ۵۰۰۰ متری دانشگاه تهران
  کد خبر : 1887806

  تصویب ساخت خوابگاه ۵۰۰۰ متری دانشگاه تهران

  تصویب ساخت خوابگاه ۵۰۰۰ متری دانشگاه تهرانReviewed by Iranvij-1 on Aug 2Rating: معاون دانشجویی دانشگاه تهران از ساخت یک خوابگاه ۵۰۰۰ متر مربعی برای این دانشگاه خبر داد. دکتر حسن به‌نژاد با اعلام خبر فوق افزود: قرارداد خوابگاه مذکور بسته شده و به پیمانکار ابلاغ شده است. محل احداث این خوابگاه در قسمت پشتی کتابخانه…

  تصویب ساخت خوابگاه ۵۰۰۰ متری دانشگاه تهرانReviewed by Iranvij-1 on Aug 2Rating:

  معاون دانشجویی دانشگاه تهران از ساخت یک خوابگاه ۵۰۰۰ متر مربعی برای این دانشگاه خبر داد.

  ۱۷

  دکتر حسن به‌نژاد با اعلام خبر فوق افزود: قرارداد خوابگاه مذکور بسته شده و به پیمانکار ابلاغ شده است. محل احداث این خوابگاه در قسمت پشتی کتابخانه شهید مفتح تعیین شده و ظرفیت آن ۲۵۰ نفر است. از آنجایی که دانشگاه تهران در زمینه خوابگاه برای دختران کمبود ظرفیت ندارد خوابگاه مذکور به پسران دانشجو اختصاص می‌یابد.

  وی از بازسازی خوابگاه‌های دانشگاه تهران در ایام تابستان خبر داد و گفت: قرار است در ایام تابستان خوابگاه شهید چمران مجهز به چهار دستگاه آسانسور شود. همچنین رفع همه نواقص عمرانی خوابگاه‌های سطح شهر و کوی دانشگاه تهران در برنامه قرار دارد.

  توزیع غذای سالم در وعده شام کوی

  معاون دانشجویی دانشگاه تهران در ادامه از توزیع غذای سالم در وعده شام ساکنان کوی خبر داد و گفت: دانشگاه تهران قصد دارد از مهرماه جاری برای وعده شام ساکنان خوابگاه‌های شهید چمران و فاطمی غذای سالم سرو کند. غذای سالم این است که غذای مذکور با حداقل چربی طبخ شده است البته این غذا در کنار غذای معمول دانشجویان ارائه می‌شود.

  منبع : ایسنا

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.