• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » اختصاص کمک هزینه ۹۰ میلیاردی برای تهیه مسکن مددجویان کمیته امداد
  کد خبر : 1887787

  اختصاص کمک هزینه ۹۰ میلیاردی برای تهیه مسکن مددجویان کمیته امداد

  اختصاص کمک هزینه ۹۰ میلیاردی برای تهیه مسکن مددجویان کمیته امدادReviewed by Iranvij-1 on Aug 2Rating: مدیر کل کمیته امداد استان تهران گفت: اعتبار خدمات ارائه شده به خانواده های تحت پوشش کمیته امداد برای کمک به خرید، بهسازی، بازسازی و تعمیر مسکن مددجویی ۹۳ میلیارد و ۴۲۲ میلیون ریال است. محسن ولئی مدیرکل کمیته…

  اختصاص کمک هزینه ۹۰ میلیاردی برای تهیه مسکن مددجویان کمیته امدادReviewed by Iranvij-1 on Aug 2Rating:

  مدیر کل کمیته امداد استان تهران گفت: اعتبار خدمات ارائه شده به خانواده های تحت پوشش کمیته امداد برای کمک به خرید، بهسازی، بازسازی و تعمیر مسکن مددجویی ۹۳ میلیارد و ۴۲۲ میلیون ریال است.

  ۱۴

  محسن ولئی مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه ارائه خدمات مسکن مددجویی، یکی از مهمترین اهداف این نهاد در راستای توانمندسازی خانواده های مورد حمایت است، اظهار داشت: کمک برای خرید ۳۸۳ مسکن شهری، تعمیر ۲ هزار و ۲۸۰ واحد مسکونی، احداث ۵ واحد مسکن شهری و پنج واحد مسکن روستایی از جمله خدمات ارائه شده به مددجویان مورد حمایت این نهاد در سال ۹۴ بوده است.

  وی افزود: اعتبار خدمات ارائه شده به خانواده های تحت پوشش کمیته امداد برای کمک به خرید، بهسازی، بازسازی و تعمیر مسکن مددجویی ۹۳ میلیارد و ۴۲۲ میلیون ریال است، کمک برای خرید مسکن مددجویان در قالب پرداخت وام بلاعوض، کمک های خیرین و آورده مددجو انجام می شود که از مجموع اعتبار هزینه شده در سال ۹۴ مبلغ ۵۴ میلیارد و ۸۵۹ میلیون ریال برای احداث و کمک به خرید مسکن شهری و روستایی به مددجویان فاقد مسکن مورد حمایت این نهاد پرداخت شده است.

  مدیرکل کمیته امداد استان تهران به خدمات ارائه شده در ۳ ماه نخست امسال اشاره کرد و گفت: همچنین برای تکمیل ۲ واحد مسکن برای مددجویان روستایی، ساخت و خرید ۲۸ واحد مسکن مددجویان شهری و تعمیر و مرمت ۱۹۰ واحد مسکونی مددجویی، رقمی بالغ بر ۳ میلیارد و ۴۸ میلیون ریال هزینه شده است.

  ولئی با اشاره به قیمت مسکن در شهر تهران نسبت به سایر شهرستان ها، تصریح کرد: اگر در سایر شهرستان ها بتوانیم با مبلغی کمتر، مشکل مسکن مددجویان را حل کنیم، در شهر تهران برای این امر به مبلغی حدود ۳۵۰ میلیون ریال نیاز داریم.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.