• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , مجله نقره ای شب » تصاویر/ روی دیگر زندگی در غزه
  کد خبر : 1887540

  تصاویر/ روی دیگر زندگی در غزه

  تصاویر/ روی دیگر زندگی در غزهReviewed by Aryan♥ on Aug 1Rating: در سال‌های اخیر وخامت اوضاع زندگی در غزه تا جایی پیش رفته که گزارشات از غیر قابل سکونت شدن این منطقه تا پنج سال آینده حکایت دارد. به گزارش ایران ویج ، سال‌هاست ناظران بین المللی هشدار می‌دهند وضعیت فلسطینیان در نوار غزه روز…

  تصاویر/ روی دیگر زندگی در غزهReviewed by Aryan♥ on Aug 1Rating:
  IMG16552998
  در سال‌های اخیر وخامت اوضاع زندگی در غزه تا جایی پیش رفته که گزارشات از غیر قابل سکونت شدن این منطقه تا پنج سال آینده حکایت دارد.
  به گزارش ایران ویج ، سال‌هاست ناظران بین المللی هشدار می‌دهند وضعیت فلسطینیان در نوار غزه روز به روز ناامیدتر می‌شود و چشم‌اندازی برای بازگشت به زندگی عادی و بهبود اقتصادی به خاطر محاصره از سوی رژیم صهیونیستی وجود ندارد. ساکنان غزه بیش از ۱۰ سال است که در محاصره زندگی می کنند و این باعث شده بسیاری غزه را بزرگترین زندان جهان بدانند.
  رژیم صهیونیستی از سال ۲۰۰۶ باریکه غزه را تحت محاصره شدیدی قرار داده که این مسئله باعث بروز بحران‌ها و تبعات فاجعه‌باری برای ساکنان این منطقه شده است. گزارش‌های موسسات اروپایی نشان می‌دهد که ۴۰ درصد از ساکنان غزه که جمعیت‌شان به یک میلیون و ۹۵۰ هزار نفر می‌رسد زیر خط فقر زندگی می‌کنند و ۸۰ درصد از آنها از طریق کمک‌های غذایی زندگی می‌کنند.
  با این حال “محمد سالم” و “صاحب سالم” دو عکاس خبرگزاری رویترز که تاکنون گزارشات مصور متعددی از این منطقه ارسال کرده‌اند روی دیگر زندگی در غزه را به تصویر کشیده‌اند. آنان با وجد شرایط وخیم مردم غزه سعی کرده اند زندگی عادی، گذران فراغت و سرگرمی های مردم این منطقه که عمدتا به ورزش، رفتن کنار ساحل، سوارکاری و پارکور محدود می شود را نشان دهند.
  ۷۲۴۳۵_۹۵۵ ۷۲۴۳۴_۱۲۱ ۷۲۴۳۳_۸۷۱ ۷۲۴۳۲_۵۲۱ ۷۲۴۳۱_۹۴۱ ۷۲۴۳۰_۶۷۷ ۷۲۴۲۹_۲۷۵ ۷۲۴۲۸_۳۳۹ ۷۲۴۲۷_۸۱۲ ۷۲۴۲۶_۵۸۳ ۷۲۴۲۵_۴۵۸ ۷۲۴۲۴_۷۳۹ ۷۲۴۲۳_۷۶۲ ۷۲۴۲۲_۱۱۹ ۷۲۴۲۱_۱۷۳ ۷۲۴۲۰_۹۱۲ ۷۲۴۱۹_۵۴۷ ۷۲۴۱۸_۹۴۵ ۷۲۴۱۷_۷۶۵ ۷۲۴۱۶_۸۸۴ ۷۲۴۱۵_۷۳۱ ۷۲۴۱۴_۷۸۷ ۷۲۴۱۳_۲۲۵ ۷۲۴۱۲_۲۶۴ ۷۲۴۱۱_۳۳۸ ۷۲۴۱۰_۳۹۸
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.