• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » پژو سالهاست بدون سرمایه گذاری از بازار ایران سود می برد
  کد خبر : 1887474

  پژو سالهاست بدون سرمایه گذاری از بازار ایران سود می برد

  پژو سالهاست بدون سرمایه گذاری از بازار ایران سود می بردReviewed by Aryan♥ on Aug 1Rating: یک کارشناس خودرو می گوید: ایران‌خودرو و سایپا ۸۹ درصد بازار را در اختیار دارند، شراکت هر شرکت خودروسازی به معنای تصاحب کامل بازار ایران است. فرید زاوه در گفت وگو با ایران ویج با بیان اینکه شراکت خودروسازیی…

  پژو سالهاست بدون سرمایه گذاری از بازار ایران سود می بردReviewed by Aryan♥ on Aug 1Rating:
  in00002233dex
  یک کارشناس خودرو می گوید: ایران‌خودرو و سایپا ۸۹ درصد بازار را در اختیار دارند، شراکت هر شرکت خودروسازی به معنای تصاحب کامل بازار ایران است.
  فرید زاوه در گفت وگو با ایران ویج با بیان اینکه شراکت خودروسازیی مثل پژو و رنو با دو خودروسازی ایران خودرو و سایپا کسب بازاری مطمئن برای آنهاست،اظهارداشت: با توجه به سیاست دولت برای قیمت گذاری خودرو و تنظیم بازار، شراکت با این دو خودرو ساز یعنی قراردادن منافع ملی کشور در اختیار یک برند خارجی . در نتیجه با انحصاری که دولت با سیاست های حمایتی از خودروسازان انجام می دهد، خودروسازان ناچارند برای حفظ سرمایه خود این شرکت ها را منتفع کنند. این  درحالی است که قیمت و سرقفلی ورود به بازار ایران بسیار بیشتر از قول‌های سرمایه‌گذاری است که پژو یا رنو به دو  ایران‌خودرو و سایپا داده است.
  به گزارش ایران ویج، او با تاکید بر اینکه این دو خودروساز فرانسوی نگرانی بابت بازار خود در ایران ندارند،تصریح کرد: به نظر من مسیر این سیاست‌ها مثبت نیست و صنعت خودروی ایران از این رفتار متضرر خواهد شد.زیرا منافع ملی کشور در اختیار یک برند خارجی قرار می‌گیرد ضمن اینکه پژو تاکنون سرمایه‌گذاری خاصی در کشور ما نکرده، ولی میلیاردها دلار سرمایه کشور در اختیار پژو قرار گرفته و این شرکت سالهاست که از بازار ایران سود می برد.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.